Kashmir

Zespół powstał w 2003 r. w Warszawie. Zadebiutował w 2004 r. piosenką „Nie jestem dla ciebie” na festiwalu w Opolu. Od tamtego czasu koncertował w całej Polsce. W 2006 r. utwór „Ok, nie chcę nic więcej” dotarła do pierwszych miejsc na liście ogólnopolskiego Radia ESKA, WAWA i Radia Kolor. W tym samym roku Kashmir był nominowany przez słuchaczy Radia WAWA do nagrody „Złote Dzioby” w kategorii „Muzyczne Odkrycie Roku”.
W 2007 r. formacja nawiązała współpracę z producentem Markiem Tysperem, której owocem jest singiel „Kashmir i kapelusze”. Następnie zespół wystąpił w Operze Leśnej na Festiwalu TOPtrendy Sopot. Piosenka „Kashmir i kapelusze” została wybrana do finałowej szóstki koncertu i w głosowaniu publiczności zajęła 3. miejsce w konkursie.
Kolejnym singlem została piosenka pt. „Opowiedz”. Premiera odbyła się w radiu RMF FM i utwór wielokrotnie gościł na POPliście, zajmując wysokie pozycje. Teledysk do „Opowiedz” nakręcony przez Jacka Kościuszko zebrał wiele pochlebnych recenzji oraz został nominowany do nagrody „Teledysk Roku Interia.pl”. Kolejny singiel „Czy to miłość, czy zabawa” również dotarł do czołowych miejsc w listach przebojów RMF FM i Radia ZET.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Kashmir ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE