KaRRamBa

KaRRamBa, czyli Marcin Kitliński, urodził się w 1973 roku w Krakowie. Jego miłość do muzyki była na tyle silna, że trafił on w roku 1996 na pierwsze miejsca sprzedaży płyt w Polsce. „KaRRamBa Rap”, „Los Vatos Locos”, „KaRRamBa Oszalał” czy „Vatos Locos Klan” to utwory, wideoklipy, a także tytuły albumów KaRRamBy, które zdobyły ogromną popularność, przynosząc Artyście szereg prestiżowych nagród, a także ugruntowaną pozycję w świecie muzyki. Poza własnymi albumami, KaRRamBa komponował i produkował muzykę do gier komputerowych oraz do filmów. W latach 1996-1999 prowadził popularny muzyczny program „Dance World” w telewizji Polsat, a także autorskie audycje radiowe na Kopcu Kościuszki w Krakowie w czasach, gdy popularne dziś radio RMF MAXXX stawiało swoje pierwsze kroki. Raper postanowił pokazać swoją inną, „ciemną stronę mocy”, wydając kultowy dziś album „Vatos Locos Klan”. Utwory z tego krążka do dnia dzisiejszego można usłyszeć w klubach. „VLK” zaowocował potężną trasą koncertową w całej Europie.
Kolejnym krokiem był album „Milion Peelenuff” wyprodukowany przez legendarny Odeon Music. Następnie KaRRamBa wydał dwupłytowy album, zatytułowany „11”. W 2010 roku KaRRamBa wraz z popularnym DJ-em/producentem Krist Van D stworzyli humorystyczną, imprezową, klubową grupę PeWeX, debiutując wideoklipem „Dziunia”, który bardzo szybko stał się megahitem granym przez wszystkie muzyczne stacje telewizyjne.
W roku 2016 KaRRamBa wydał album zatytułowany „Back To The Oldschool”, na którym zaprezentował kilka nowych utworów wymieszanych z kultowymi kawałkami w niepublikowanych wcześniej wersjach.
2017 to rok, w którym ukazała się reedycja kultowego albumu „Vatos Locos Klan”, a KaRRamBa zasiadł w studiu, pracując nad zupełnie nowym albumem.
Marzec 2018 – ukazuje się zupełnie nowy, zupełnie inny muzycznie album „Kryminalna Polska”. KaRRamBa nawiązał współpracę z młodym, zdolnym producentem – MB Productions. To 13. studyjny album Artysty, zawierający 13 zupełnie nowych kawałków, w których gościnnie pojawili się: Joanna Borysewicz, Ervi, Misiek z Nadarzyna, Shatk0vska, Detergent oraz dziennikarz śledczy Piotr Szatkowski. Rok później światło dzienne ujrzał krążek pt. „Misiek z Nadarzyna”.

Chcesz zorganizować koncert KaRRamBy ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE