Kamil Wantuła

Kamil Wantuła to najwyższej klasy perkusista, wirtuoz czterech pałek, jeden z najbardziej innowacyjnych muzyków wprowadzający MalletKAT – amerykański, elektroniczny instrument – na polski rynek. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach oraz perkusista Narodowego Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny, z którym gra ponad 90 koncertów rocznie na największych arenach Polski oraz poza granicami naszego kraju. Odbył trasę koncertową po USA, Niemczech, koncertując na największych festiwalach muzycznych.

Od 2009 roku propaguje unikatowy instrument na różnych eventach okolicznościowych i firmowych oraz współpracuje z DJ-ami. Kamil to laureat konkursów, uczestnik programu „Mam Talent!” i zdobywca nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Jazzowym School&Jazz Festival w 2013 roku. Na koncie ma autorskie projekty. W wieku 8 lat był najmłodszym instrumentalistą w kraju, który nagrał i wydał wraz z zespołem „MiglancBand” płytę, tworząc pierwszy taki projekt na polskim rynku. Współpracował również na stałe z wieloma big-bandami, miał okazję koncertować ze światowej sławy artystami.

Wyróżniający CLUBmusic to innowacyjny live-act, który zachwyci nawet najbardziej wymagających odbiorców. Muzyka wykonywana na żywo do dźwięków klubowych sprawdza się zawsze, jednak cała magia wydarzenia polega na spektakularnej grze czterema pałkami na elektronicznym instrumencie perkusyjnym, który ma nieograniczone możliwości brzmieniowe, jak i techniczne. Przy współpracy z DJ-em impreza nabiera zupełnie nowego wymiaru!
Projekt sprawdza się na wszystkich rodzajach imprez, ze względu na ciągły kontakt z ludźmi podczas show, a także niesamowitą atmosferę, która przez cały czas jest na najwyższym poziomie.

Chcesz zorganizować koncert Kamila Wantuły ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE