Kamil Nosel

W roku 2011 Nosel trafił do Radia ZET, gdzie do dziś kontynuuje swoją podróż z mikrofonem, realizując bijący rekordy popularności projekt „Nosel Wkręca”, bazujący na telefonicznych żartach wobec nie tylko osób prywatnych, ale i celebrytów. Dodatkowo dziennikarz jest „szalonym wysłannikiem” Radia ZET na niestandardowe akcje.

Pierwsze poważne medialne doświadczenie Kamila miało miejsce w 1997 r. W wieku 16 lat został on korespondentem Radia ReJa ze Szczecinka. Relacjonował wydarzenia związane z powodzią we Wrocławiu. Już wtedy jego narzędziem pracy stał się telefon, do czego nawiązanie będzie później. Kolejną stacją, z którą współpracował, było Radio BRW ze Szczawna Zdroju czy zgorzeleckie Radio Frem, dla których przygotowywał wiadomości z regionu Zagłębia Miedziowego.

Po ukończeniu szkoły średniej artysta wiedział już, że dziennikarstwo, a zwłaszcza radio, to jest to, z czym chce związać swoją przyszłość. W czasie studiów rozpoczął pracę w Radiu Kolor Złote Przeboje we Wrocławiu, a po praktykach zdecydował się kontynuować przygodę, tym razem w Radio Aplauz Wrocław, gdzie oprócz reporterskich obowiązków otrzymał własny program o nazwie „Ale numer”. To były początki radiowych „wkrętów”. Następnie podjął pracę w sieci Radia Złote Przeboje, gdzie przez 7 lat prezentował autorski „Niezły numer”.

Widzowie Polsatu czy TVP 2 kojarzą Kamila z licznych programów rozrywkowych lub koncertów („Przebojowe Lato Polsatu i Radia ZET”, „Lato ZET i Dwójki”, „Sylwester z Dwójką”), gdzie jako współprowadzący dbał o dobry humor publiczności pod sceną, jak również przed ekranami w domach. Miłośnicy zwierząt mogą pamiętać go z telewizyjnego cyklu „Przygarnij mnie”, który był częścią szeroko zakrojonej kampanii na rzecz odpowiedzialnej adopcji bezdomnych zwierząt i propagowania wiedzy na temat zasad prawidłowej opieki nad czworonogami.

Chcesz zaangażować Kamila Nosela ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE