Kamil „Dzielny” Dziliński

Show prowadzi Kamil „Dzielny” Dziliński – żongler, performer, półfinalista I edycji programu „Mam Talent!” specjalizujący się w pokazach żonglerki kontaktowej – jednej z najbardziej niesamowitych form. Opiera się ona na zasadzie manipulacji kryształowymi rekwizytami w taki sposób, aby wydawało się, że łamią one prawa grawitacji. Artysta wykonuje pokazy z wykorzystaniem programowalnych, świecących rekwizytów żonglerskich.

„Dzielny skonstruował magiczny wizualny performance, którego fantazyjna forma przekształcała rządzące codziennością prawa fizyki w iluzję” – gazeta teatralna „Didaskalia”.

Ze swoimi występami Kamil gościł na wielu festiwalach oraz wydarzeniach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Do najważniejszych z nich należą:
– European Juggling Convention (Ateny, Karlsruhe, Monachium),
– OVB Allfinanz (Praga),
– 11. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych FETA (Gdańsk),
– L’Art de la cusine Martell (Ryn),
– Circus Festival Ireland (Cork).

Kamil Dziliński występował w reklamie wprowadzającej na polski rynek platformę Telewizji Nowej Generacji „n”, można go było również ujrzeć w filmie promującym stację Discovery Channel. Jego pokazy uświetniły eventy wielu znanych firm. Artysta cały czas dynamicznie się rozwija, stawiając na niespotykane na naszym rynku połączenie żonglerki z elementami iluzji, czy multimediami.

Zobacz także: MultiVisual.

Chcesz zorganizować występ Kamila „Dzielnego” Dzilińskiego ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE