Kacper Kuszewski – recital kabaretowy

Kacper Kuszewski zawdzięcza swoją popularność nie tylko serialowi „M jak miłość”, ale również swym talentom tanecznym (wygrał XIII edycję „Tańca z Gwiazdami” w TVN) oraz wokalnym. Przez dwanaście lat uczył się w szkole muzycznej gry na fortepianie i klarnecie i pasję do muzyki oraz śpiewu zachował do dziś. Występował w wielu spektaklach muzycznych i koncertach, współpracował z Kabaretem Olgi Lipińskiej i Teatrem Muzycznym Roma, jest finalistą programu Jak Oni Śpiewają.

Tym razem zabiera widzów w pełną humoru podróż w lata 20. i 30. XX wieku.
ALBUM RODZINNY to multimedialny spektakl muzyczny, w którym aktor opowiada o historii swojej rodziny, pokazuje zdjęcia swoich dziadków i czyta fragmenty ich pamiętników oraz… listów miłosnych! Pojawiają się także cytaty z podręcznika dobrych manier oraz przepis prababci na odchudzający bulion homeopatyczny. Są też oczywiście piosenki, napisane specjalnie na tę okazję, wszystkie inspirowane starymi zdjęciami z albumu rodzinnego aktora. Ich teksty są humorystyczne, czasem liryczne, a muzyka pulsuje rytmem tanga, charlestona i fokstrota. Kacprowi Kuszewskiemu towarzyszy trójka muzyków oraz projekcje zdjęć z dawnych lat, które przeniosą publiczność w czasie i przestrzeni.

Spektakl oczarowuje widzów w każdym wieku. Bogata oprawa wizualna, muzyka w stylu szlagierów z okresu międzywojnia oraz duża dawka humoru i wzruszeń, a wszystko w wykonaniu lubianego aktora, który w tym spektaklu pokazuje swoje mniej znane oblicze. Dobra zabawa na wysokim poziomie gwarantowana!

Spektakl trwa ok. 1,5 h bez przerwy.

Wykonawcy:
Kacper Kuszewski
oraz zespół muzyczny w składzie:
Tomasz Krezymon – fortepian
Konrad Kubicki – kontrabas
Jacek Namysłowski – puzon, flet

Chcesz zorganizować występ kabaretowy Kacpra Kuszewskiego ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com