Kabaret Rewers

Grupa nowa, a zarazem doświadczona. Rewers jest połączeniem 20-letniego doświadczenia Janusza Rewersa i Andrzeja Kłosa, z talentem, energią, spontanicznością Anny Olechnowicz i Macieja Wojciechowskiego. Wyjątkową dawkę urody i wdzięku wnosi na scenę Ania. Bez żadnej przesady można powiedzieć, że to jedyna taka grupa na polskiej scenie kabaretowej, gdzie spotkały się różne pokolenia artystów i jest to mieszanka kabaretowo-wybuchowa.

Formacja powstała pod koniec roku 2014 i działa przy Zielonogórskim Ośrodku Kultury, a mentalnie związana jest z Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowym i kultowym klubem „Gęba”. Już w pierwszym roku swej działalności Rewers wystawił dwa swoje premierowe programy i wziął udział w największych wydarzeniach telewizyjnych: „Płocka Noc Kabaretowa” – TVP 2, „Kabaretowanie 2015 z Polsatem” (jako gospodarz), „Latający Klub Dwójki” TVP 2.

Wszyscy wszechstronni, utalentowani i błyskotliwi prezentują profesjonalny i świeży poziom wykonawczy. Z nieprzeciętną wyobraźnią artystyczną komentują sprawy społeczne i absurdy życia codziennego. Wszystko to, plus doskonałe poczucie humoru, pozwala im na niezwykłe improwizacje sceniczne, dzięki którym aplikują widzom ogromną dawkę emocji i gwarantują dobrą zabawę. W programie zobaczymy m.in wyjątkowego taksówkarza, jaki ważny może być zwykły fotoradar, będzie nawet manifestacja z udziałem widzów.

W programie zobaczycie Państwo również znane z telewizji skecze prezentowane wcześniej przez Kabaret Ciach, wplecione w całkiem nowy, przezabawny, a momentami zwariowany program.

Chcesz zorganizować występ Kabaretu Rewers ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE