Kabaret QQ na muniu

Kabaret młodego pokolenia, wywodzący się z Lublina, debiutujący w 2015 r. Tworzy go dwóch dżentelmenów – Krzysztof Więch oraz Karol Marcinkowski – absolwenci Kabaretowego Uniwerku prowadzonego przez największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej i improwizacyjnej, m.in. kabarety „Ani Mru-Mru”, „Smile”, „Zachodni”.
QQ na muniu to wielokrotni uczestnicy największych ogólnopolskich festiwali kabaretowych, na których zdobyli miejsca na podium, jak i nagrody publiczności. Mają za sobą występy podczas wielu imprez galowych, firmowych, plenerowych, czy charytatywnych. Artyści prezentowali się na jednej scenie z wieloma gwiazdami, np. kabaretami „Paranienormalni”, „Czesuaf”, „Jurki”, „Pod Wyrwigroszem”.

„Wszędzie smutno, gdzie nas nie ma…” – najnowszy program QQ na muniu, ukazujący absurd życia codziennego, zwracający szczególną uwagę na drobnostki, których na co dzień z reguły nie zauważamy, a to właśnie one nierzadko rosną do rangi dużego problemu. Poruszona zostaje problematyka damsko-męska oraz relacje rodzinne. Repertuar bawi zarówno młode, jak i starsze pokolenie, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, utożsamiając się z jedną z postaci lub sytuacji. Dzięki temu widzowie są w stanie śmiać się sami z siebie, czując się częścią show, po którym wychodzą nie tylko z uśmiechem, ale także pewną refleksją.

Chcesz zorganizować występ Kabaretu QQ na muniu ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE