Kabaret PUK

Grupa pochodzi z Krakowa. W jej skład wchodzą osoby o bogatym doświadczeniu teatralnym i kabaretowym. Łączą żywiołowość oraz dynamizm z teatralną formą, a także dbałością o szczegóły. Kabaret tworzą artyści współpracujący z takimi krakowskimi instytucjami i formacjami, jak: Teatr KTO, Śródmiejski Ośrodek Kultury, Kinoteatr Uciecha, Centrum Kultury Rotunda oraz Scena Moliere.
Zrealizowane programy:
– „Puka Buka”- premiera 2008 r.,
– „Stuk” – premiera 2009 r.,
– „Czas Puka” – premiera 2010 r..
Program „Stuk” to duża dawka dobrego, czasem absurdalnego poczucia humoru, co w połączeniu z ciekawymi pomysłami inscenizacji daje gwarancję dobrej zabawy. W skeczach prezentowane są różnorodne zabawy w formie kabaretowej i teatralnej. Wszystkie skecze są autorskie oraz, co istotne, zawsze trzymają się z dala od polityki. Lubią zaskakiwać, a przede wszystkim śmieszą.
„Czas Puka” – program zróżnicowany, w którym wszystko połączone jest tematycznym wątkiem czasu. Widz znajdzie w nim scenki obyczajowe, absurd, jak również odrobinę refleksji. Podczas godzinnego przedstawienia czas wyrwie się ze swoich ram, będzie przyspieszał, spowalniał, a nawet zawracał. Kabaret zabiera publiczność w przyszłość i przeszłość, dzięki czemu będzie ona mogła zapomnieć o szarej codzienności, a także trybie życia dyktowanym przez zegarek.
W ciągu kilku lat istnienia na scenie kabaretowej, PUK zdołał odnieść wiele sukcesów na festiwalach w całej Polsce.

Chcesz zorganizować występ Kabaretu PUK ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE