Kabaret KaŁaMaSz

Młody kabaret w nie najmłodszym składzie. Lekkostrawny koktajl „starego kabaretu Długi” z aktorami popularnego serialu „Ranczo”. Do regularnego spożycia nie tylko dla lubiących „Mamrota”, ale i do degustacji dla miłośników kabaretu literackiego i aktorskiego. Autorami tekstów są: Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Jacek Łapot (Kabaret Długi). Muzykę skomponował Dariusz Szweda. Nazwa to akronim (nie mylić z anonim) pierwszych sylab: KAlus, ŁApot, MAciejewski, SZweda.

Bogdan Kalus – aktor teatralny i filmowy. Na koncie ma kilkanaście ról filmowych i ponad 20 telewizyjnych. Największą popularność przyniosły mu role w serialach „Święta wojna”, „Halo Hans”, a zwłaszcza „Ranczo”. Stały bywalec wilkowyjskiej ławeczki. Zdobywca tytułu „Świr Roku 2008” w kategorii „Aktor”.

Jacek Łapot – twórca Kabaretu Długi. Od 30 lat autor wielu audycji radiowych i telewizyjnych, związany z radiową „Trójką” i różnymi projektami telewizyjnymi.

Sylwester Maciejewski – aktor teatralny i filmowy. Na koncie ma kilkadziesiąt ról w teatrach Komedia i Powszechnym, gdzie spędził 30 lat swojego życia. Największe sukcesy to role w teatrze telewizji „Hamlet we wsi Głucha Dolna”, „Na szkle malowane”, w filmie „Pieniądze to nie wszystko” oraz w ostatnio w serialu „Ranczo”. Kolejny stały bywalec wilkowyjskiej ławeczki w kabarecie.

Dariusz Szweda – pianista, kompozytor, aranżer. Najlepszy muzyk w zespole.

Gościnnie z kabaretem występuje Beata Olga Kowalska, m.in. odtwórczyni roli żony doktora Wezuła z „Rancza”.

Chcesz zorganizować występ Kabaretu KaŁaMaSz ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy

  • UNIVERSE