Kabaret DKD

Kabaret DKD (Doczekać Końca Dnia) to polska grupa powstała w 1989 roku przy Teatrze Nowym w Słupsku. Choć jej skład często się zmieniał, niezmiennie do dzisiaj pozostają w nim: Grzegorz Gurłacz i Dariusz Gatniejewski – współzałożyciele. Uzupełnia ich muzyk Przemysław Osiński. W czasie swojego istnienia stworzyli około 35 premier, zagrali ponad 3000 przedstawień, odwiedzili z koncertami wszystkie kraje w Europie, w których istnieje Polonia.

W 2009 roku obchodzili jubileusz 20-lecia istnienia. Koncert z tej okazji odbył się w maju 2010 roku. Było to niezwykłe widowisko, w którym udział wzięła Polska Filharmonia Sinfonia Baltica oraz zaproszeni wokaliści. Kabaret DKD to kabaret poszukujący wciąż nowych środków wyrazu, stąd też aktorzy wykorzystują w swoich spektaklach elementy teatru lalek, najnowsze zdobycze techniki dźwiękowej, grają koncerty z Kwartetem Kontrabasowym i realizują wiele innych pomysłów artystycznych.

Formacja wspiera także promowanie nowych artystów, umożliwiając młodym talentom zaprezentowanie się publiczności ze swoimi skeczami czy piosenkami.

Artyści organizują także występy dla firm, instytucji i fundacji, często również w roli konferansjerów. Oprócz udziału w ogólnopolskich kabaretonach i programach satyrycznych, można spotkać ich w salach i imprezach plenerowych na terenie całej Polski.

Chcesz zorganizować występ Kabaretu DKD ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE