Kabaret A JAK!

A JAK! swój pomysł na kabaret zamienił w czyn pod koniec 2015 roku. Są to cztery kobiety, pasjonatki inteligentnego humoru oraz skeczy muzycznych. Występują w różnych częściach Polski i z sukcesami biorą udział w przeglądach kabaretowych.

Po raz pierwszy na Świecie, po raz pierwszy w Europie, po raz pierwszy w Polsce! „Babskie Granie” według Kabaretu A JAK!
To najnowszy program, mieszanka różnych muzycznych brzmień, komediowej gry aktorskiej i absurdalnego (momentami) humoru. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie – panie będą mogły z dystansem spojrzeć na swoją naturę, a panowie w końcu dowiedzą się, co tak naprawdę tkwi w umysłach płci pięknej podczas różnych życiowych sytuacji.

Kolejna propozycja to występ zatytułowany „Matki, żony i kucharki”. Składają się na niego m.in.: monolog kabaretowy, piosenki kabaretowe oraz skecz z udziałem publiczności. Każdy z jego elementów ukazuje (z przymrużeniem oka – a jak!) inny element kobiecej (chociaż nie tylko…) codzienności – od radzenia sobie z kompleksami, poprzez nieszczęśliwą miłość, a na małżeństwie kończąc. Tematy wydają się znajome i ograne, prawda? Kabaret A JAK! postara się jednak pokazać Państwu, że nawet o tak popularnych motywach można wciąż jeszcze mówić (i śpiewać!).

Kabaret proponuje także program zatytułowany „Misja: Męskość dla Mężczyzn”. Według ostatnich badań statystycznych, zdecydowana większość polskich mężczyzn czuje się niedowartościowana oraz przytłoczona sukcesami w życiu prywatnym i zawodowym swoich partnerek. Kabaret A JAK! postanowił zrobić swojego rodzaju kabaretowo-teatralną misję: „Przywróćmy mężczyznom, co męskie!”- grzmi myśl przewodnia scenariusza. Dziewczyny spróbują pokazać, że za zagubienie męstwa odpowiedzialne są bardzo często kobiety. A może przez przypadek udowodnią coś zupełnie innego?

Chcesz zorganizować występ Kabaretu A JAK! ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE