Justyna & Kris

Historia tego duetu sięga 1997 roku. Wówczas został on założony przez Justynę Adamczak i Marka Górskiego. W niedługim czasie do artystów dołączył Piotr Albin, który wraz z Justyną ustanowił trzon grupy. Artyści debiutowali w sopockiej Operze Leśnej na oficjalnej Gali Muzyki Disco Polo. Ich pierwsze wydawnictwo nosiło tytuł „Jak ptaki na niebie”. Kolejny krążek to „Wakacyjna miłość”. W roku 2000 miała miejsce premiera płyty „Ciao Italia”, która zawiera najznamienitsze włoskie utwory w polskiej wersji językowej (m.in. „Ci Sara”, „Mamma Maria”). Pod koniec tego samego roku ukazał się album z najpiękniejszymi polskimi kolędami.
Duet ani przez chwilę się nie zatrzymał, gdyż kilka miesięcy później światło dzienne ujrzało jego następne wydawnictwo zawierające włoskie hity – „Ciao Italia Vol. 2”. W 2002 roku zaprezentowana została płyta „Maleńkie serca dwa”.
Po premierze szóstego krążka ze składu odszedł wokalista Piotr Albin, a jego miejsce zajął Piotr Nowak. Formacja nagrała album z francuskimi przebojami śpiewanymi po polsku, a także trzecią część popularnej składanki „Ciao Italia Vol. 3”.

Drogi artystów rozeszły się. Justyna & Kris to nowy projekt muzyczny. Jego liderami są: Justyna Adamczak i Krzysztof Szpot. Razem wykonują oni najpopularniejsze włoskie piosenki w języku polskim, prezentują także własne utwory.

Chcesz zorganizować koncert duetu Justyna & Kris ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE