Juppi

Juppi to kreatywni artyści tworzący na scenie wulkan energii, niezapomniane wrażenia i solidny klucz otwierający serca publiczności. Dynamiczna muzyka, humorystyczna osobowość lidera grupy i porywająca oprawa taneczna gwarantują doskonałą zabawę i pozytywną energię. Formacja w bardzo szybkim czasie pozyskała wielką sympatię fanów muzyki tanecznej, a wszystko dzięki takim piosenkom jak: „Gośka”, „Party Bum Bum”, „Zwariowana para”, „Ślub na plaży” czy „Wróć”. To tylko nieliczne piosenki, które są chętnie grane przez stacje radiowe oraz w klubach.
Zespół Juppi to laureat i zdobywca wielu nagród za aranżacje, teksty i osobowość muzyczną. Ma na swoim koncie również 5 autorskich płyt – ostatnia, „Pociąg do muzyki”, zyskała dużą popularność wśród fanów muzyki tanecznej i nie tylko.

Inwazja polskich hitów w tanecznych rytmach

Zespół proponuje żywiołowy koncert z coverami najbardziej znanych i lubianych polskich piosenek. Oryginalne, nowoczesne aranżacje pełne humoru oraz pozytywnej energii! W repertuarze m.in.: „Co powie Ryba” (Elektryczne Gitary), „Całuj mnie” (Piersi), „Daj mi tę noc” (Bolter), „Mniej niż zero” (Lady Pank), „Andzia” (Oddział Zamknięty), „Nogi” (Czarno-Czarni), „Rudy się żeni” (Big Cyc).

Chcesz zorganizować koncert zespołu Juppi ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE