Joanna Liszowska

Joanna Liszowska to zdecydowanie jedna z najlepszych aktorek musicalowych w kraju. Wystarczy wspomnieć „Chicago”, „Panna Tutli Putli”, „Romeo i Julia”, „Vichry”. Szerokiej publiczności artystka znana jest m.in. z seriali „Na dobre i na złe”, „M jak miłość”, „Kryminalni”, „Tylko miłość”. Pojawiała się ona też podczas benefisów w krakowskim Teatrze Stu, jak również na planie programu TVN „Taniec z gwiazdami”, gdzie partnerował jej Robert Kochanek. Można ją było oglądać w wychwalanym przez krytyków oraz publiczność spektaklu „Fredro dla dorosłych mężów i żon” produkcji Michała Żebrowskiego, a także w „Lewych interesach” Jerzego Bończaka. Joanna zwyciężyła II edycję polsatowskiego show „Jak oni śpiewają”.

Koncert Liszowskiej to niezapomniane przeżycie. W repertuarze znajdują się największe hity musicalowe, piosenka aktorska i starannie dobrane przeboje polskich lub zagranicznych wykonawców. Podczas występu zabrzmią m.in. hity: „I Don’t Wanna Loose You”, „Simply The Best” Tiny Turner, „Sing Sing”, „Małgośka” Maryli Rodowicz, „I will survive!” Glorii Gaynor, „New York, New York” Franka Sinatry.

Artystka przygotowała nowy, bardzo energiczny, żywiołowy program. „Bamboleo”, „Conga”, jak również inne utwory, które Joanna wykonała w „Jak oni śpiewają”, ożywią każdą publiczność, pozostawiając świetne wspomnienia. Joanna kocha śpiew, co da się zresztą zauważyć. Piękny koncert pięknej kobiety!

Chcesz zorganizować koncert Joanny Liszowskiej ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE