Jo & Lazy Fellow

Mieszanka bluesa, country i rock’n’rolla! Jo & Lazy Fellow to w prostej linii kontynuator tradycji muzycznych reprezentowanych przez takie legendy, jak Johnny Cash, czy Dolly Parton. Nie dość, że artyści grają energiczne wersje legendarnych utworów, to autorskie kompozycje znakomicie wprowadzają muzykę country w obecne czasy, nie tracąc jednocześnie kontaktu z jej korzeniami. Swój przekaz zespół nierzadko uzupełnia też dźwiękami z pogranicza bluesa oraz folku.

Formacja prowadzona jest przez charyzmatyczną Joannę Knitter (Wokalistkę Roku 2014 według „Twojego Bluesa”), której akompaniuje grupa świetnych instrumentalistów, doskonale czujących klimat. Niezależnie od tego, czy grają nastrojowe ballady, czy też skoczne utwory, wypadają za każdym razem równie autentycznie. Grupa ma na koncie znakomitą płytę „Better Go Home.”

Jo & Lazy Fellow najbardziej słynie z energetycznych koncertów. Twórcy podbijali zarówno zagraniczne (Szwecja, Niemcy, Holandia), jak i krajowe sceny. Brali udział w tak znanych festiwalach, jak Rawa Blues, czy Piknik Country w Mrągowie.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Jo & Lazy Fellow ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE