Jędrzej Bukowski

Jędrzej Bukowski to gość wielu programów telewizyjnych, zdobywca Grand Prix. Jedyny iluzjonista w Polsce z tytułem doktora, do niedawna wykładowca na Politechnice Wrocławskiej. Jego widowiska zachwyciły menadżera Davida Copperfielda – Ricka Marcelli’ego, który od 2012 roku reprezentuje Jędrzeja Bukowskiego w Stanach Zjednoczonych. Od 15 lat artysta uświetnia największe wydarzenia w kraju i za granicą. Pokazy iluzji Jędrzeja zainspirowały twórców serialu „Ojciec Mateusz” do stworzenia całego odcinka poświęconego magii. Artysta, dzięki ogromnej wiedzy, zapraszany jest do udziału w największych produkcjach filmowych oraz teatralnych, na potrzeby których tworzy niezwykle innowacyjne efekty.

Świąteczny show

W programie m.in.:
– pojawienie się śniegu,
– lewitacja prezentu i pojawienie się Śnieżynki,
– etiuda z obrazu – niezwykle wzruszająca opowieść,
– rozpalenie świątecznego drzewka w iście magiczny sposób,
– Harry – Wigilijny Cud – „Rybka, która pojawia się tylko w magiczne dni”,
– etiuda z przenikającymi obręczami,
– „Marzenie żebraka” – niezwykle dynamiczna iluzja z udziałem zaproszonego widza, w której ujawnia się jego talent do gromadzenia pieniędzy,
– „Lewitująca Róża” – absolutny hit – iluzjonista sprawia, że róża uformowana z papieru unosi się w powietrzu na dłoni widza, a następnie zmienia się w prawdziwy kwiat!

Chcesz zorganizować występ Jędrzeja Bukowskiego ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE