Jędrowski Show

Wokalista i autor tekstów Mirek Jędrowski, wraz ze swoim 6-osobowym zespołem biesiadnym z Chorzowa, jest obecny na polskiej scenie od ponad 20 lat. Bez niego nie może odbyć się żadna biesiada śląska, karczma piwna, czy też babski comber! Występy uatrakcyjniane są tańcem, m.in. żony wokalisty. Jarosław „Kwinto” Podchorski gra na trąbce, zabawia także publiczność przerywnikami kabaretowymi wraz z Robertem Szafrańcem. Razem z Mirkiem śpiewa Ewa – dziewczyna o anielskim głosie. Grający na klawiszach Stefan Ryłko jest kompozytorem oraz aranżerem większości utworów.

Kapela zagrała ponad 2000 koncertów, babskich combrów, biesiad, czy też karczm piwnych w całej Polsce. Ma na swoim koncie 9 płyt, wszystkie złote. Wśród najpopularniejszych utworów zespołu znajdują się m.in.: „Serca dwa”, „Ołpa na Harleyu”, „Lato jest gorące”, „Żółto-niebieski Śląsk”, „Mamo, Ty serce mi dosz”, „Bądź jak ptak”.

Członkowie formacji przyjaźnią się nie tylko na scenie, ale także w życiu prywatnym – są jak jedna wielka rodzina. Nie da się tego nie zauważyć podczas wydarzeń z ich udziałem. Mimo przeciwności losu, związanych z chorobą lidera, Mirek tryska energią, a show jego grupy to potężna dawka humoru, zabawy, uśmiechu, dobrej muzyki, kolorowych strojów oraz niegasnącego optymizmu!

Chcesz zorganizować Jędrowski Show ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE