Jakub Zgoła

Jakub Zgoła od wielu lat zaskakuje publiczność w całej Polsce występując jako iluzjonista. Jest zwycięzcą II festiwalu iluzji w 2014r i turnieju iluzjonistów The Other Crew, gdzie konkurował z najlepszymi iluzjonistami w kraju. Pokazy, które oferuje to mieszanka magicznej sztuki, dobrej zabawy i wysmakowanego humoru w jednym. Nowoczesny styl i współpraca z publicznością sprawiają, że jego pokazy cieszą się uznaniem na wszelakich imprezach firmowych oraz okolicznościowych.

KATARZYNA KROMP : „ILUZJA TO GRA ZŁUDZEŃ, A W WYKONANIU JAKUBA ZGOŁA TO SZTUKA NAJWYŻSZEJ PRÓBY !”

DARIUSZ „TIGER” MICHALCZEWSKI : „TO, CO ROBISZ Z KARTAMI, BYŁO ŚWIETNE ! ZAGIĄŁEŚ MNIE.”

ROMA GĄSIOROWSKA : „MASZ NIEZWYKŁĄ PASJĘ. TWOJA OSOBOWOŚĆ JEST WYJĄTKOWA !”

DAWID KWIATKOWSKI : „ZACZAROWAŁEŚ !”

Nauka pobierana od najlepszych, światowych iluzjonistów, pasja płynąca z serca oraz doświadczenie zbierane podczas realizacji wszelakiej maści imprez pozwoliło mu na przygotowanie pokazów iluzji, których pozytywny przekaz pozwala oderwać się od rzeczywistości i na chwilę uwierzyć w to co niemożliwe !

STAGE SHOW / STAND UP SHOW

Podczas pokazu scenicznego przekazuje całą swoją pozytywną energię publiczności przecząc prawom grawitacji, hipnotyzując i odczytując ich myśli. Sprawia, że najbardziej strzeżone miejsce na świecie (ludzki umysł) jest otwarte dla niego jak książka .Wbrew prawom logiki jego ręce obracają się o 720 stopni, czego też będziecie świadkiem. Całe show zostało zaprojektowane tak, aby bawić, śmieszyć oraz doprowadzać widzów do granic niedowierzania. Ta forma rozrywki na zawsze pozostanie w pamięci Państwa gości.

WEDDING SHOW

Ślub to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu. Podczas tego dnia wszystko musi być idealne, dlatego też przygotował pokaz iluzji specjalnie pod daną uroczystość. Weselne Show to przede wszystkim wspaniała zabawa, humor w dobrym smaku i ogromna dawka przepięknej magii. Miłość wypełniająca salę weselną potrafi sprawić, że przedmioty lewitują, zobaczycie jak szybko potrafią ,,znikać” przedmioty gospodarstwa domowego oraz zostaną odczytane myśli Waszych gości!  Weselne Show to magia na najwyższym poziomie, przygotowana tak, aby stała się niezapomnianym widowiskiem dla gości i Państwa Młodych!

MIKROILUZJA

Ta forma pokazu stanowi idealne dopełnienie każdego show prezentowanego dla większej ilości osób. Mikroiluzja to magia tworząca się tuż przed oczami widzów! Podczas pokazu mikroiluzji artysta oczarowuje gości z bliskiej odległości wykonując efekty z kartami, monetami i innymi przedmiotami codziennego użytku. Magia dzieje się na wyciągnięcie ręki, przez co staje się jeszcze bardziej ,,realna.Wszystko zaplanowano tak, aby widzowie doskonale się bawili, a prezentowane efekty na długo zapadły w ich pamięci!

We wszystkie pokazy wkłada serce i pozytywną energię ! Jego praca dostarczy Państwa gościom niezapomnianych wrażeń. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, realizując podczas swoich pokazów to, na czym najbardziej mu zależy.

Chcesz zorganizować występ Jakuba Zgoły ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com