Jacek Kawalec

Rockowy projekt „Muzyczne Twarze Jacka Kawalca”. Wyjątkowy i atrakcyjny koncert, który dzięki ponadczasowemu repertuarowi (utwory m.in. Stinga, Louisa Armstronga, Roberta Planta, Czesława Niemena, grup Perfect oraz Led Zeppelin) trafia do szerokiej grupy widzów. Jacek, znany dotąd głównie jako aktor, prezentuje znakomity warsztat wokalny w utworach najwybitniejszych wokalistów wszech czasów. Jego umiejętności mogliśmy już poznać w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie śpiewał ekstremalnie różnymi głosami, wcielając się wokalnie w postaci różnych artystów. Występ wzbogacony jest aktorskimi interpretacjami satyrycznych tekstów sięgających do formy szlachetnego, tradycyjnego kabaretu, nawiązującego w stylistyce do takich wzorców jak „Kabaret Starszych Panów” czy „Dudek”.

W ofercie jest również koncert „Joe Cocker – śpiewa Jacek Kawalec z orkiestrą”. Na scenie pojawia się 11 wybitnych instrumentalistów występujących w 100% na żywo! To 90 minut największych hitów legendarnego wykonawcy. Atrakcyjnym dodatkiem jest oprawa multimedialna – projekcje filmowe oddające atmosferę oraz historię kariery Joe Cockera. Istnieje możliwość, aby w czasie show wystąpiły gwiazdy muzyki, np. Robert Chojnacki, czy też inni wokaliści. Ten projekt świetnie sprawdza się podczas miejskich imprez plenerowych, jak również na eventach firmowych.

Jacek Kawalec świetnie sprawdza się w roli konferansjera – jest w stanie w pełni poprowadzić Państwa event, łącząc prowadzenie imprezy z występem artystycznym.

Chcesz zorganizować koncert Jacka Kawalca ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE