Jacek Borkowski

Aktor filmowy, teatralny i estradowy. Od 1977 do 1999 r. związany z Teatrem Ateneum w Warszawie, w którym stworzył wiele niezapomnianych kreacji m.in. w „Pornografii” W. Gombrowicza, „Zemście” A. Fredry oraz „Wiśniowym Sadzie” A. Czechowa. Współpraca z Wojciechem Młynarskim zaowocowała takimi spektaklami, jak: „Tuwim”, „Brel”, „Wysocki”, a wreszcie przebojowym, kabaretowym „Hemarem”. Liczne występy w programach telewizyjnych i teatrach TVP przyniosły Borkowskiemu dużą popularność, którą ugruntowały role w serialach. Piotr Rafalski z „Klanu” czy Jakub Reut z „Matek, Żon i Kochanek” to postaci, które zapewniły ich wykonawcy pozycję gwiazdy.

Jacek Borkowski ceniony jest również jako Mistrz Ceremonii. Emanujący naturalnym ciepłem, humorem i wdziękiem potrafi utrzymać zarówno sympatyczny kontakt z publicznością, jak i zadbać o prestiż prowadzonej przez siebie imprezy. Wielokrotnie prowadził finały Miss Polonia, Bale Mistrzów Sportu, TeleKamery itp. Jak sam mówi, najwyżej ceni sobie jednak bezpośredni kontakt z „żywym widzem”. Stąd częste udziały w programach kabaretowych, jak również recitale piosenkarskie. Borkowski obdarzony jest ciepłym, silnym głosem, który pozwala mu na szerokie możliwości repertuarowe. Spotkanie z nim to humor, kabaret, monologi satyryczne, a przede wszystkim piosenki – największe przeboje Franka Sinatry i inne.

Polecamy program na okres Świąt Bożego Narodzenia: utwory świąteczne oraz rozmowy z gośćmi podczas wspólnego ubierania choinki będą doskonałą oprawą artystyczną każdej firmowej imprezy, eventu itp.

Zaproponować możemy również:

– recital z piosenkami Franka Sinatry,
– piosenki „warszawskie”,
– piosenki „francuskie” Charlesa Aznavoura, Gilberta Becauda i innych.

Chcesz zaangażować Jacka Borkowskiego ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE