Ivonn świątecznie

W atmosferze świątecznej zadumy mogą Państwo wysłuchać dawnych polskich kolęd, w oryginalnych opracowaniach na kwartet smyczkowy, fortepian i instrumenty solowe. Utwory zostały wydane w 2014 r. na płycie Iwony Karbowskiej pt. „Zapomniane Kolędy”. Obok najstarszej polskiej pieśni na Boże Narodzenie – „Zdrów bądź Królu” z 1424 r., zabrzmią również: „Narodził się nam Zbawiciel”, „Anieli w niebie”, „Słyszę z nieba muzykę”, „Judzką krainę noc okryła”, „Witaj gwiazdko złota”, „Bądź wiesioła Panno czysta”, „Cicho wszędzie”, „O mili Królowie”, „Kto był smutny”, „Tobie bądź chwała”. W repertuarze koncertu znajdują się również znane, lubiane polskie kolędy, które artyści wykonają wraz z publicznością.

Instrumentarium jest do uzgodnienia. Proponowane składy: śpiewaczka + pianista + kwartet smyczkowy; śpiewaczka + pianista + instrument solowy (wiolonczela); śpiewaczka + pianista; śpiewaczka + podkład muzyczny.

POP-kolędy

Śpiewający wulkan energii – Ivonn – wyrusza w trasę z najPOPularniejszymi polskimi kolędami w energetycznych, prawie tanecznych rytmach. Podczas tej ekscytującej podróży wspierają ją znakomici muzycy powiązani z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, mający za sobą współpracę z gwiazdami polskiej sceny, np. Krystyną Prońko, Stanisławem Sojką, Januszem Radkiem, Maciejem Balcarem. Kliknij i posłuchaj kolęd Ivonn.

Zobacz także: Ivonn – Iwona Karbowska.

Chcesz zorganizować koncert Ivonn świątecznie ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE