Italian Bee Gees

Italian Bee Gees – trzej bracia z specjalnym show. Kariera braci Egiziano rozpoczęła się w lipcu 2000 roku, gdy wykonywali oni piosenki Bee Gees podczas włoskiego show telewizyjnego. Od tego czasu zagrali ponad 400 koncertów we Włoszech, Anglii, Niemczech, Hiszpanii, Francji, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Luksemburgu, a nawet w Stanach Zjednoczonych. Bracia Egiziano zostali zaproszeni w 2009 roku na koncert Gala w Manchesterze, aby świętować 50 lat muzyki Bee Gees, spotkali się z Barrym i Robinem, którzy nazwali ich Italian Bee Gees. Nazwa pozostała z nimi do dziś. Zespół nadal przekazuje słuchaczom specjalne brzmienie Bee Gees i uczucia, które mogą tworzyć tylko prawdziwi bracia!

Blue Weaver to brytyjski klawiszowiec, autor tekstów piosenek i producent, który był jednym z członków Bee Gees od 1975 do 1982 roku. W tym czasie występował na wszystkich nagraniach i trasach. Kilka lat temu Blue został zaproszony do gry z Italian Bee Gees i od tamtej pory koncertuje z nimi. Jest dumny, że może kontynuować twórczość i ducha Bee Gees.

Koncerty nie są przeznaczone tylko dla fanów Bee Gees, ale dla każdego, kto chce się świetnie bawić i tańczyć przy muzyce na żywo, z wyjątkowymi śpiewakami, którzy przeniosą każdego w inne miejsce i czas!

Chcesz zorganizować koncert zespołu Italian Bee Gees ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE