InoRos

InoRos to wybuchowa mieszanka artystów, którzy w 2006 roku połączyli swe siły, tworząc grupę folkowo-rockową. Zespół tworzy muzykę rozrywkową zainspirowaną folklorem podhalańskim, ale także brzmieniami folkowymi z całego pasma Karpat. W 2011 roku zespół spontanicznie wziął udział w programie „Must Be The Music” i odniósł wielki sukces, docierając aż do finału .

Rok później InoRos nawiązuje współpracę z Liberem, wspólnie tworząc utwór „Czyste szaleństwo”. Piosenka okazuję się „strzałem w dziesiątkę” i odnosi ogólnopolski sukces, zajmując czołowe miejsca na listach przebojów. Staje się nieoficjalnym hymnem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Towarzyszyła również kibicom na antenie TVP 1 i TVP 2 w trakcie trwania Euro 2012. Znajduje się na składance RMF Football 2012, obok takich gwiazd, jak Shakira, Oceana, Michel Teló, czy Snoop Dogg. Zespół do swoich sukcesów może zaliczyć również udział w programach telewizyjnych. Grupa zagrała sporo koncertów, między innymi na otwarciu Strefy Kibica w Warszawie, przed ponad stutysięczną publicznością.

Pierwsza autorska płyta zespołu zatytułowana „Dobre Yes” zebrała bardzo pozytywne opinie. Wydawnictwo promuje utwór „Kiedyś obiecałaś”, który wiele tygodni gościł na liście przebojów Radia ZET. W maju 2014 ukazał się drugi krążek zespołu – „Warto Było”. Singiel promujący nowy album to „Kolejne Dni”.

Po czasie muzycy postanowili stworzyć na nowo projekt Liber & InoRos. Szybkie wspólne działania przynoszą efekt i początkiem kwietnia 2019 r. artyści prezentują singiel „Piękne Zycie”, a następnie „Piątunio”.

„Na to Boże Narodzenie” InoRos

Zespół InoRos znany jest z góralskiej muzyki, która rozbrzmiewa w radiu. Tym razem postanowił przygotować coś, co jest bliskie nam wszystkim, a przede wszystkim mieszkańcom Polski. InoRos oddaje w Państwa ręce niezwykłe aranżacje kolęd. Oferta skierowana jest do organizatorów wieczorów kolęd i podobnych wydarzeń, które można uświetnić koncertem kolędowym. Usłyszeć będzie można m.in. „Przybieżeli do Betlejem”, „Gdy się Chrystus rodzi”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Organizacja takiego koncertu jest świetnym sposobem na miłe spędzenie czasu i chwilę zadumy w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Chcesz zorganizować koncert zespołu InoRos ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE