IMPERTO Piano Trio

Klasyczne trio fortepianowe, które istnieje od 2014 roku i od samego początku nastawia się na wysoki poziom artystyczny. Dewizą artystów jest pełne zaangażowanie oraz pasja. Liczne rekomendacje są gwarantem profesjonalizmu, jaki reprezentują. Od najmłodszych lat cała trójka próbowała swoich sił w wielu konkursach w Polsce i za granicą, zdobywając najwyższe laury, a także doświadczenie. Pasja, nieustępliwość, jak również determinacja – to wszystko pozwala muzykom nieustannie podnosić poprzeczkę w drodze do osiągania najwyższych celów.

Członkowie IMPERTO Piano Trio na co dzień pracują w znakomitych orkiestrach (Filharmonia Narodowa, Sinfonia Varsovia), prowadzą też działalność pedagogiczną. W poszukiwaniu i kształtowaniu artystycznej osobowości pomagają im znakomici artyści (Jonathan Aner z Oberon Trio, Alexander Gebert z Altenberg Trio, prof. Paweł Radziński), z którymi zespół współpracuje.

Trio ma na swoim koncie laury konkursowe. Do osiągnięć muzyków można zaliczyć I nagrodę na Międzynarodowym Turnieju Muzycznym w Bydgoszczy oraz finał Międzynarodowego Konkursu Johannesa Brahmsa w austriackim Pörtschach. Formacja koncertuje zarówno w kraju, jak i za granicą.

Chcesz zorganizować koncert IMPERTO Piano Trio ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE