Honorata Skarbek

Wokalistka, autorka tekstów i kompozycji. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w wieku 17 lat. Pod koniec 2011 r. była najczęściej wyszukiwaną osobą w Polsce według rankingu Google. Jej debiutancki album „Honey” wydany 28 marca 2011 r. uzyskał status złotej płyty. Wszystkie piosenki i teledyski artystki w sieci zostały obejrzane ponad 80 milionów razy. Honorata jest również jedną z najpopularniejszych osób w polskim Internecie, gdzie śledzi ją kilkaset tysięcy fanów.

W marcu 2013 r. wystąpiła jako support przed światową gwiazdą – Justinem Bieberem. W tym samym roku wokalistka wydała swój drugi krążek pt. „Million”, który również pokrył się złotem. Przez kilka lat swojej kariery zagrała ponad 250 koncertów w całej Polsce.

W lipcu 2015 r. ukazał się jej trzeci krążek, zatytułowany „Puzzle”. Trzy lata później pojawiła się czwarta płyta studyjna – „SUNSET”, która po 48 godzinach trafiła na 1. miejsce w kategorii „Polski POP” w pre-orderze na stronie Empiku. Wydawnictwo promują single: „Na koniec świata”, „Zasady”, „Świat jest nasz” oraz „Chora”. W 2018 roku Honorata wystąpiła również w popularnym show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Swoim fanom nie kazała długo czekać na kolejne muzyczne dzieło. 8 listopada 2019 r. premierę miał minialbum pt. „Codependency”, na którym znalazło się pięć anglojęzycznych utworów napisanych przez artystkę przy współpracy z zaprzyjaźnionymi producentami muzycznymi. „Codependency” to jeden z jej najbardziej osobistych albumów, a singlami promującymi go są: „Desire” oraz „EGO”.

Honorata zdobyła także wiele nagród muzycznych, w tym nagrodę na Festiwalu w Opolu, czy na Festiwalu TOPtrendy w Sopocie. Jest również laureatką wielu nagród radiowych (Radia ESKA, Radia WAWA). 14 lutego 2020 r. premierę miał jej najnowszy singiel pod tytułem „Związek X”.

Chcesz zorganizować koncert Honoraty Skarbek ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE