Hirek Wrona

Wielka muzyczna podróż, na którą zaprasza Hirek Wrona! Artysta zabierze wszystkich do muzycznego świata kilku tysięcy teledysków, w którym uczestnicy imprez spotkają swoich ulubionych współczesnych bohaterów muzycznych, a dzięki nowoczesnej technologii multimedialnej będą mogli zobaczyć gwiazdy z lat 70., 80. i 90., również w świątecznym wydaniu! Hirek Wrona wykorzystuje w swojej pracy sprzęt, który umożliwia równoczesne miksowanie dźwięku i obrazu. Daje on wielkie możliwości.

Podczas odtwarzania przebojów, na ekranach pokazują się teledyski gwiazd w bardzo dobrej jakości. Goście nie tylko słyszą swoich ulubionych wykonawców, ale również ich widzą. Wszystko to daje efekt imprezy przeniesionej w wirtualną rzeczywistość, a uczestnicy pokazu mają niezapomniane uczucie zabawy w centrum wielkiego multimedialnego wydarzenia. Wszystkie teledyski zostały zakupione w Anglii i USA wraz z licencjami do ich emisji na całym obszarze Unii Europejskiej. Ogromne doświadczenie, wielka pasja i twórcza wyobraźnia Hirka pozwalają na tworzenie niepowtarzalnych setów, w których każdy znajdzie coś dla siebie

Hirek przez ponad 30 lat swojej kariery miał przyjemność zagrać blisko 2 tysiące imprez! Dzięki talentowi, pasji i szacunkowi dla ludzi uczestniczył w wielkich muzycznych wydarzeniach, grając jako support największych gwiazd światowej muzyki. Rozgrzewał publiczność przed koncertami tak zacnych artystów, jak m.in. Carlos Santana oraz Depeche Mode! Zagrał nawet na 50. urodzinach Bruce’a Dickinsona (Iron Maiden), które miały miejsce w warszawskiej Stodole.

Na imprezach prowadzonych przez Wronę tańczyło wiele gwiazd muzyki czy kina, m.in. Książę Monako, Chris Botti, George Duke. Artysta miksował muzykę i teledyski na imprezach dla największych firm działających w Polsce, jak również koncernów medialnych, telewizyjnych.

Prowadzenie imprez to jego ogromna pasja! Hirek doskonale sprawdza się w błyskotliwych dialogach z publicznością jako konferansjer. Miał przyjemność przewodniczyć uroczystości wręczenia Fryderyków – najbardziej prestiżowych, przyznawanych w Polsce, nagród muzycznych. Doskonale czuje się w kompleksowej obsłudze imprez, gdzie jest jednocześnie konferansjerem, DJ-em i DVJ-em.

Hirek może również zdalnie poprowadzić zabawy taneczne albo warsztaty prosto ze studia. Wykład o muzyce połączony jest z prezentacją sprzętu audio, a także odsłuchami płyt CD oraz winyli.

Propozycje repertuaru na świąteczny event:

George Michael – Last Christmas
Elton John – Step Into Christmas
Alvin Stardust – So Near To Christmas
Destiny`s Child – 8 Days Of Christmas
California Raisins – Rudolph The Red Nosed Reindeer
Queen – The Winter’s Tale
Robbie Williams & Nicole Kidman – Somethin’ Stupid
Kim Wilde & Mel Smith – Rockin’ Around The Christmas Tree
Boyz II Men – Let It Snow
Bon Jovi – Please Come Home For Christmas
Mariah Carey – All I Want For Christmas Is You
Darkness – Christmas Time (Don’t Let The Bells End)
Gordon Haskell – How Wonderful You Are

Chcesz zaangażować Hirka Wronę ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE