Hebi Group

Hebi Group to formacja, która od 2011 roku występuje na polskiej scenie rozrywkowej, a od niedawna również za granicą. Performerzy wielokrotnie byli określani jako najlepsi w swoim fachu, co zresztą mogą potwierdzić nagrody na Ogólnopolskich Festiwalach Ogniowych. Artyści prezentują wysokiej klasy widowiska łączące w sobie elementy sztuki cyrkowej, tańca, akrobatyki, teatru, czy kabaretu. Sami tworzą choreografię, przeplatając układy synchroniczne kilku osób z solowymi wyjściami pokazującymi unikatowe umiejętności.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło Hebi Group na wyrobienie indywidualnego stylu nastawionego głównie na wywoływanie określonych emocji wśród widzów, jak również przedstawianie nowych pomysłów – efektów ciężkiej pracy całej ekipy.

Oferta:

Ognisty Taniec
Jedyny w swoim rodzaju spektakl łączący taniec współczesny, umiejętności cyrkowe i akrobatyczne, „żywe” płomienie, pirotechnikę, efekty specjalne. Całość okraszona jest specjalnie dobraną muzyką, która wprowadza publiczność w nastrój pełen wrażeń oraz adrenaliny.
Występują 3 osoby.
Czas trwania: 20 minut.

Taniec świetlno-ogniowy
Widowisko na miarę XXI wieku. Światło, ogień, a także pirotechnika, to istna uczta dla oczu widzów w każdym wieku. Poza buchaniem ogromnych, ponad 2-metrowych słupów ognia, tancerze wykorzystują nowoczesne efekty świetlne do swoich skrupulatnie przygotowanych układów synchronicznych. To show, który zapisuje się na długo w pamięci, dzięki swojej różnorodności.
Występują 3 osoby.
Czas trwania: 30 minut.

Pokaz weselny
Romantyczne przedstawienie na specjalną okazję. Artyści występują w eleganckich strojach, wpisujących się w weselny nastrój. Dodatkową atrakcją jest taniec wokół Pary Młodej do wybranej piosenki, po którym zaproszona zostaje ona do odpalenia płonącego serca i zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z nim w tle.
Występują 3 osoby.
Czas trwania: 15 minut + piosenka dla Pary Młodej + płonące serce.

Chcesz zorganizować występ formacji Hebi Group ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE