Hebi Group

Hebi Group to marka, która od 2011 roku występuje na Polskiej scenie rozrywkowej, a od niedawna również za granicą. Performerzy wielokrotnie byli określani mianem najlepszych w swoim fachu oraz nagradzani na Ogólnopolskich Festiwalach Ogniowych miejscami na podium. Prezentują wysokiej klasy przedstawienia łączące w sobie elementy sztuki cyrkowej, tańca, akrobatyki, teatru oraz kabaretu. Sami tworzą choreografie, przeplatając układy synchroniczne kilku artystów z solowymi wyjściami pokazującymi unikatowe umiejętności.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło im na wyrobienie indywidualnego stylu nastawionego głównie na wywoływanie określonych emocji wśród widzów oraz pokazywanie nowych pomysłów i efektów ciężkiej pracy całego zespołu.

Oferta:

Ognisty Taniec

Jedyny w swoim rodzaju spektakl łączący taniec współczesny, umiejętności cyrkowe i akrobatyczne, a do tego pełen żywych płomieni, pirotechniki i efektów specjalnych. Całość okraszona specjalnie dobraną muzyką, która wprowadza publiczność w trans pełen wrażeń i zastrzyku adrenaliny.
Liczba występujących: 3
Czas trwania: 20 minut

Taniec świetlno – ogniowy

Widowisko na miarę XXI wieku. Efekty świetlne, ogień i pirotechnika to istna uczta dla oczu zarówno młodszych, jak i starszych. Poza buchaniem ogromnych, ponad 2-metrowych, smoków ognia, tancerze wykorzystują również nowoczesne sprzęty świetlne do swoich skrupulatnie przygotowanych układów synchronicznych. Jest to show, który zapisuje się na długo w pamięci widzów dzięki swojej różnorodności.
Liczba występujących: 3
Czas trwania: 30 minut

Pokaz weselny

Romantyczne przedstawienie na tę specjalną okazję. Tancerze występują w eleganckich strojach pasujących do weselnego nastroju. Dodatkową atrakcją jest taniec wokół Pary Młodej do wybranej piosenki, po którym zaproszona zostaje ona do odpalenia Płonącego Serca i zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z nim w tle.
Liczba występujących: 3
Czas trwania: 15 minut
+ piosenka Pary Młodej
+ Płonące Serce

Chcesz zorganizować występ Hebi Group ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com