Halina Mlynkova

Artystka o ogromnej wrażliwości, ujmującej subtelności i tajemniczości. Była wokalistka BRAThANKÓW, z którymi odniosła ogromny sukces, nagrała dwa albumy, zagrała setki koncertów w Polsce i za granicą oraz zdobyła dziesiątki najważniejszych muzycznych nagród i wyróżnień! Artystka wcześniej kojarzona z muzyką folkową. Teraz brzmienia jej popowych produkcji nabierają bardziej orientalnych kolorów, a ciepła barwa głosu Haliny dodaje im charakteru wytworności… Wokalistka powraca z nową, solową płytą!

Tajemnicza, subtelna, o ogromnej wrażliwości Mlynkova od dawna kroczy własną ścieżką. Jest laureatką „SuperPremier” Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, za utwór „Ostatni raz”. Podczas festiwalu otrzymała również Nagrodę Fotoreporterów i Dziennikarzy.

Brzmienia jej popowych produkcji nabierają folkowych kolorów, a ciepła barwa głosu nadaje charakteru. Utwór „Zabiorę Cię” oraz singiel „Kawa” promuje album „Życia mi mało”, którego głośna premiera odbyła się we wrześniu 2016 r. Widzom telewizyjnym Halina znana jest z takich programów i produkcji, jak: „Bitwa na głosy”, „The Voice of Poland” (jako prowadząca), „Sylwester z Dwójką”.

Koncerty artystki to sceniczne wydarzenie, charakteryzujące się niezwykłą żywiołowością, wyjątkową energią oraz zupełnie unikalną paletą muzycznych barw. 60 minut przy dźwiękach tej słowiańsko-etniczno-folkowej muzyki porwie i zachwyci nawet najbardziej wymagającą publiczność!

Proponujemy również koncert świąteczny, który uświetni Państwa imprezę podczas okresu Świąt Bożego Narodzenia. Halina Mlynkova może wystąpić wraz z 13-osobową orkiestrą smyczkową i dyrygentem lub z lokalną orkiestrą. Jest to świetna propozycja dla tych, którzy chcą zaskoczyć słuchaczy i gości podczas plenerowych jarmarków lub kameralnych spotkań.

Szeroki wachlarz prezentacji artystki rozpoczyna się od porywającego show wraz z zespołem znakomitych muzyków, a kończy aż na kameralnych występach tylko z akompaniamentem gitary i pianina. W ramach tych koncertów zabrzmią, oprócz nowych hitów („Ostatni raz”, „Aż do dna”, „Kobieta z moich snów”, „Zabiorę cię”, „Kawa”), również przeboje z czasów BRAThANKÓW („Czerwone korale”, „W kinie w Lublinie”, „Gdzie ten, który powie mi”).

Halina Mlynkova wspaniale sprawdza się również jako prowadząca przeróżne imprezy, podczas których potrafi nawiązać świetny kontakt z publicznością. Gwarantowany pełen profesjonalizm!

Zobacz także: BRAThANKI.

Chcesz zorganizować koncert Haliny Mlynkovej ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE