Halina Benedyk

Halina Benedyk – wokalistka popowa, która po raz pierwszy zaistniała na scenie w latach 80., jeszcze jako nastolatka. Miała szczęście zostać wybraną spośród wielu kandydatek do duetu z Włochem Marco Antonellim w 1984 roku. Artyści wspólnie podbili serca publiczności utworem „Frontiera”, którym wywalczyli 3. miejsce na Festiwalu w Sopocie. Kolejne lata pracy Haliny także zostały docenione – w 1987 roku jej przebój „Mamy po 20 lat” na Festiwalu w Opolu został wyróżniony Nagrodą Publiczności i dostał tytuł „Piosenki Roku” w Programie Pierwszym Polskiego Radia. Rok później wokalistka otrzymała w Sopocie nagrodę FIDOF (dla najlepiej zapowiadającego się talentu) – śpiewała wtedy „Mój koncert” oraz „Mamy po 20 lat” na Międzynarodowym Konkursie. W latach 90. rozpoczęła działalność artystyczną dla dzieci. Często prowadzi warsztaty i pracuje jako juror podczas konkursów piosenkarskich.
Halina Benedyk to uosobienie ciepła, wdzięku, uśmiechu. Publiczność kocha ją za serdeczność, a także otwartość, na koncertach zanika bariera między widzem a sceną.

Drogi artystki i Marco Antonellego splatają się dziś ponownie, po ponad 25 latach! Duet przygotował płytę, na której, jak dawniej, śpiewa o miłości. W repertuarze znajdziemy piękne neapolitańskie piosenki.

Halina Benedyk dzieciom

Gwarancja świetnej zabawy! Artystka śpiewa wspólnie z najmłodszymi, a oni sami mają szansę stanąć na scenie, by spróbować swoich sił. W trakcie występu zabrzmią kompozycje Haliny, jak i znane europejskie piosenki śpiewane w języku polskim – wszystkie one to zastrzyk pozytywnego szaleństwa, jak również zabawy wykorzystującej śpiew oraz ruch jednocześnie. Pociechy na koniec zawsze wychodzą zadowolone, radosne, a często nagrodzone. Wieloletnie doświadczenie wokalistki w pracy z najmłodszymi pozwala na obdarzenie jej zaufaniem. Piosenkarka świetnie sprawdzi się też w roli prowadzącego spotkanie albo jurora w konkursach związanych ze śpiewem. Jej koncerty odbywają się na terenie całej Polski, zazwyczaj są one tematyczne („Z muzyką przez Europę”, „Dajmy dzieciom uśmiech”, „Koło Fortuny”, „Koncert Mikołajkowy” itd.), ale mogą być jak najbardziej modyfikowane po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Chcesz zorganizować koncert Haliny Benedyk ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE