Halina Benedyk

Halina Benedyk – wokalistka popowa, która po raz pierwszy zaistniała na scenie w latach 80., jeszcze jako nastolatka. Miała szczęście zostać wybraną spośród wielu kandydatek do duetu z Włochem Marco Antonellim w 1984 roku. Wspólnie podbili serca publiczności utworem „Frontiera”, którym wywalczyli 3. miejsce na Festiwalu w Sopocie. Kolejne lata pracy Haliny także zostały docenione – w 1987 roku jej przebój „Mamy po 20 lat” na Festiwalu w Opolu został wyróżniony Nagrodą Publiczności i dostał tytuł Piosenki Roku w 1 Programie Polskiego Radia. Rok później Halina otrzymała w Sopocie nagrodę FIDOF (dla najlepiej zapowiadającego się talentu), śpiewała wtedy „Mój koncert” i „Mamy po 20 lat” na Międzynarodowym Konkursie. W latach 90. rozpoczęła działalność artystyczną dla dzieci. Często prowadzi warsztaty wokalne i pracuje jako juror na konkursach piosenkarskich.
Halina to uosobienie ciepła, wdzięku i uśmiechu, zwykle kiedy pojawia się na scenie słońce wychodzi zza chmur. Publiczność kocha ją za serdeczność i otwartość, na koncertach bariera między widzem a sceną, zanika.

Drogi Halinki Benedyk i Marco Antonelliego splatają się dziś ponownie, po 26 latach! Duet tych dojrzałych wokalistów przygotował płytę – tak jak dawniej, śpiewają o miłości. W ich repertuarze znajdziemy piękne, neapolitańskie piosenki.

Halina Benedyk dzieciom

Koncerty Halinki to gwarancja świetnej zabawy.

Śpiewa wspólnie z najmłodszymi, a oni sami mają szansę stanąć na scenie i próbować swoich sił. Repertuar zawiera kompozycje własne, jak i znane, europejskie piosenki śpiewane w języku polskim – wszystkie one to zastrzyk szaleństwa, zabawy wykorzystującej śpiew i ruch jednocześnie. Pociechy zawsze wychodzą zadowolone, radosne, a często nagrodzone. Wieloletnie doświadczenie Halinki w pracy z dziećmi jest zapewnieniem dobrego koncertu.
Halinka występuje w całej Polsce. Może również odegrać rolę prowadzącego na imprezie oraz jurora w konkursach piosenkarskich. Jej koncerty są zazwyczaj tematyczne („Z muzyką przez Europę”, „Dajmy dzieciom uśmiech”, „Koło Fortuny”, „Koncert Mikołajkowy” itd.), ale mogą być jak najbardziej modyfikowane po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Chcesz zorganizować koncert Haliny Benedyk ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE