Hakuna Matata

Utalentowana grupa muzyczna, która śpiewa w języku swahili, zulu, walof, lingala, po francusku, portugalsku, angielsku i nie tylko. W skład zespołu wchodzi czterech mężczyzn i trzy kobiety. Są oni jednocześnie tancerzami oraz piosenkarzami mieszkającymi w Polsce. Formacja zdumiewa, porusza publiczność w każdym wieku swymi gorącymi, pełnymi życia numerami. Może występować podczas publicznych lub prywatnych spotkań, na festiwalach, balach, ślubach itd.

Rytm muzyki afrykańskiej
Hakuna Matata to także miejsce dla perkusistów, piosenkarzy, tancerzy, którzy badają brzmienia afrykańskie oraz chcą poznać tradycyjne tańce wszystkich plemion afrykańskich. Zespół tworzy repertuar łączący dźwięki z Konga, Kenii, Senegalu, Angoli, Beninu, Ghany, RPA… Jest to miks inteligentny, zrównoważony przez świetność melodii przepełnionej nostalgią.

Oryginalna i porywająca
„Moja muzyka pochodzi z głębokiego serca Afryki. Adresowana jest do ludzi z różnych zakątków świata, poszukujących pokoju. Nie wygłasza wielkiej mowy, ale przez swe emocje i poezję występuje przeciwko zgubie ludzkiej inteligencji” – mówi Mastaka.

Tradycja i nowoczesność
Oryginalność grupy polega na łączeniu brzmień tradycyjnych z nowoczesnymi instrumentami (pojawiają się: bębny, djembe, balafon perkusja, bas, gitara).

Chcesz zorganizować koncert zespołu Hakuna Matata ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE