Hakuna Matata

Utalentowana grupa muzyczna, która śpiewa w języku swahili, zulu, walof, lingala, po francusku, portugalsku, angielsku i nie tylko. W skład zespołu Hakuna Matata wchodzi czterech mężczyzn i trzy kobiety. Są jednocześnie tancerzami i piosenkarzami mieszkającymi w Polsce. Formacja ta oferuje też zestawienie tradycyjnych afrykańskich tańców.

Rytm muzyki afrykańskiej

Hakuna Matata to również miejsce dla perkusistów, piosenkarzy i tancerzy, którzy badają rytmy muzyki afrykańskiej oraz chcą tańczyć tradycyjne tańce wszystkich plemion afrykańskich. Hakuna Matata tworzy repertuar, w którym łączy muzykę z Konga, z Kenii, Senegalu, Angoli, Beninu, Ghany, Afryki południowej… Jest to mix inteligentny i zrównoważony, przez świetność jego melodii przepełnionej nostalgią.

Oryginalna i porywająca

„Moja muzyka pochodzi z głębokiego serca Afryki. Adresowana jest do ludzi z różnych zakątków świata, poszukujących pokoju. Nie wygłasza wielkiej mowy, ale przez swe emocje i poezję występuje przeciwko zgubie ludzkiej inteligencji” – Mastaka

Tradycja i nowoczesność

Oryginalność zespołu polega na miksowaniu brzmień tradycyjnych i nowoczesnych instrumentów (djembe, balafon perkusja, bębny, bas, gitara…) dla stworzenia koncertu tradycyjno-nowoczesnego.

  • W skład zespołu wchodzą tancerze i piosenkarze.
  • Grupa zdumiewa i porusza publiczność w każdym wieku swymi gorącymi i pełnymi życia rytmami Afryki.
  • Zespół może występować w publicznych lub prywatnych przedstawieniach, na festiwalach, balach, ślubach i nie tylko…
  • Artyści tworzą unikalny miks brzmień tradycyjnych i nowoczesnych instrumentów.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Hakuna Matata ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE