Grzegorz Gawlik

Wraz z rozwojem jego działalności, coraz częściej zgłaszają się do niego firmy i różne instytucje, zapraszając do przeprowadzenia prelekcji, szkolenia, poprowadzenia imprezy albo do zorganizowania wyjazdu. Jak  również zapraszają go do współpracy reklamowej. Widzi w tym potencjał  i warto to sprofesjonalizować. Z korzyścią dla wszystkich. Kim jest,  co robi, jaki jest jego potencjał i możliwy zakres współpracy – krótko, hasłowo, ujęte jest poniżej.

Kilkadziesiąt występów w dużych stacjach telewizyjnych w ostatnich trzech latach: TVN, TV24, TVN24BiS, TVP1, TVP2, TVP.INFO, TVP Katowice, Superstacja. Jako podróżnik, komentator, ekspert. Wśród programów było kilka występów w „programach śniadaniowych”, dwukrotnie w „Świat się Kręci”, czy w Teleexpressie. Liczne komentarze dla kanałów informacyjnych TVN.

Kilkanaście występów w dużych radiostacjach w ostatnich trzech latach: Polskie Radio: Trójka, Czwórka, Katowice, Kielce, Gorzów, Bielsko-B., TOK.FM, RMF FM.

Materiały o nim albo jego na licznych dużych portalach, m.in.: Redbull.com, Onet.pl, WP.pl, Interia.pl, National-Geographic.pl, natemat.pl, us.edu.pl(Uniwersystet Śląski), portalgorski.pl.

Materiały w wersjach papierowych i internetowych (o mnie lub moje), m.in.: Dziennik Zachodni, Polityka, Gazeta Wyborcza, Fakt, N.P.M. – Magazyn Turystyki Górskiej, Poznaj Świat, Globtroter, Podróże.

Kilkaset różnych materiałów, występów dla lokalnych lub internetowych telewizji, radiostacji, gazet, portali internetowych.

Wystawy jego fotografii (posiada ogromną bazę, często bardzo dobrych zdjęć), bywa bohaterem sesji zdjęciowych.

Liczne nagrody, w tym: Nagroda im. Andrzeja Zawady na największej imprezie podróżniczej w Europie – Kolosach w Gdyni (2015), wygrałem plebiscyt Uniwersytetu Śląskiego „Absolwent z Pasją” (2014). Laureat Wielkiego Konkursu Interii360 (część Interii) w kategorii Dziennikarz Obywatelski oraz Tekst Roku (2012).

Jest autorem setek różnorodnych artykułów prasowych i opublikował tysiące zdjęć. Relacjonował Olimpiadę w Londynie. Napisał książkę sensacyjno-przygodową (jako 20-latek) Kamień Zagłady (ISBN: 978-83-7856-161-3). Kilka kolejnych projektów i liczne dzienniki z wypraw, czekają na lepsze czasy w polskim czytelnictwie. Łącznie jego działalność internetowa miała kilka milionów odsłon. Charakteryzuje go „lekkie pióro”.

Prowadzi stronę internetową z blogiem, coraz popularniejszą – grzegorzgawlik.pl (wkrótce doczeka się nowej odsłony), działa na facebooku, twitterze, prowadzi kanał na Youtube (grzegorzgawlik.pl, większość materiałów czeka na montaż). To wszystko są stosunkowo młode inicjatywy, ale będą rozwijane.

Kilkaset występów w roli prelegenta, trenera, konferansjera. Audytorium od kilkunastu osób do czterech tysięcy. Największe festiwale podróżnicze jak Kolosy w Gdyni, liczne prelekcje w placówkach szkolnych i kulturalnych, dla firm jak EY czy Wyborowa S.A. Pernod Ricard.

Współpraca z organami państwowymi, m.in.: Kancelaria Prezydenta RP (przyznanie tzw. Flagi Prezydenckiej), Marszałek województwa śląskiego (udział w kampanii promującej region), jako podróżnik np. z Ambasadą Chile i Argentyny w Polsce, ambasadą Polski w Chile i w Meksyku, z Ministerstwem Sportu i Turystyki, z Uniwersytetem Śląskim, Klubem Wysokogórskim w Katowicach, PTTK, Polskim Komitetem Olimpijskim, z różnymi lokalnymi instytucjami (szkoły, muzea, urzędy miast i gmin, uniwersytety, domy kultury, biblioteki).

Zorganizował kilkaset wyjazdów, organizuję też wyjazdy komercyjne, o różnorodnym charakterze dla różnorodnych klientów.

Współpracuje z firmami jako ambasador marki, użyczając wizerunku, testując sprzęt, promując sprzęt, reklamując w swoich kanałach, organizowane są konkursy z jego udziałem.

BUDOWANIE MARKI
Grzegorz Gawlik – jego marką jest nazwisko, na które konsekwentnie pracuje od lat (czas przejść na wyższy poziom). Specjalizuje się w dziedzinach: zdobywca wulkanów, podróżnik, alpinista, dziennikarz, bloger, fotograf, organizator wypraw i imprez, prelegent, szkoleniowiec, konferansjer, prawnik, jak również marketing, promocja i udostępnianie swojego wizerunku oraz dorobku.

Kiedyś na to nie zwracał uwagi, ale często słyszy od ludzi: atrakcyjna twarz, telewizyjna, niski męski tembr głosu, że ciekawie, fascynująco opowiada i jest stworzony do publicznych wystąpień, łatwo nawiązuje kontakt. Elokwentny, dysonuje bogatym zasobem słów, że potrafi błyskawicznie reagować czy na wizji czy przed publicznością w najbardziej zaskakujących momentach. Osobowość, zespół cech charakteru z poczuciem humoru, predestynują go, by robić to, co robi na wysokim poziomie i z sukcesami.

OPCJE WSPÓŁPRACY:
● organizacja prelekcji/prezentacji podróżniczych o różnorodnym charakterze,
● organizacja wystąpień o charakterze szkoleniowym,
● prowadzenie imprez,
● szeroko rozumiana działalność medialna,
● organizacja wyjazdów, wypraw, imprez – Polska i cały świat,
● na zasadzie agent/promtor/manager – podopieczny,
● wykorzystanie tego, że pisze i to nieźle,
● wykorzystanie jego osoby i działalności do nawiązania współpracy reklamowo-marketingowej z firmami,
● wszystko inne w czym można go zagospodarować i będzie korzystne dla zainteresowanych stron.

Chcesz zaangażować Grzegorza Gawlika ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com