Grupo Costa

Grupo Costa to latino, salsa, merengue i cha-cha na żywo! Repertuar formacji to m.in. rytmy Karaibów, Hiszpanii oraz Brazylii. Poza wielkimi, światowymi szlagierami, typu: „Guantanamera”, „La Bamba”, „Bamboleo”, „Cielito Lindo”, „Besame Mucho”, w repertuarze usłyszeć można największe przeboje Celii Cruz, Glorii Estefan, Gypsy Kings, Willy’ego Chirino i innych. Imprezy z udziałem Grupo Costa to niezapomniany show, prawdziwa latynoska fiesta łącząca w sobie elementy śpiewu, rytmów i rewelacyjnie zaaranżowanej muzyki.

Grupa wystąpiła w wielu programach radiowych i telewizyjnych, będąc swego czasu jednym z nielicznych ambasadorów muzyki latynoamerykańskiej w Polsce. Po występie w programie „Swojskie klimaty” Jana Pospieszalskiego, powstał projekt muzyczny z udziałem Janka i Marcina Pospieszalskich oraz José Torresa z Kuby. Owocem tej współpracy były wspólne koncerty bardzo entuzjastycznie przyjęte przez słuchaczy. Zespół wystąpił między innymi w 1. edycji reality show „Bar”, na koncercie II Kongresu Salsy w Niechorzu oraz na większości festiwali karaibskich w Kołobrzegu.

Ciekawą przygodą muzyczną dla formacji był niewątpliwie udział w jednym z odcinków serialu komediowego „Świat według Kiepskich” oraz w popularnym programie telewizyjnym „Podróże z żartem”, prowadzonym przez Marcina Prokopa i Dorotę Wellman.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Grupo Costa ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE