Grupa taneczna MAG

Grupę taneczną MAG tworzą wykwalifikowane tancerki z wieloletnim doświadczeniem. Mają one na koncie mnóstwo osiągnięć. Artystki postanowiły połączyć swoje siły, umiejętności oraz talent. Każda posiada inny temperament, charakter i osobowość, lecz wspólnie tworzą zgrany zespół. Ich pokazy ubarwiły wiele imprez plenerowych, klubowych, czy dyskotekowych. Dziewczyny prezentowały zarówno samodzielne występy, jak też z muzykami.

Formacja posiada stały repertuar taneczny, ale dysponuje różnorodnymi strojami dopasowanymi do charakteru choreografii. Jest otwarta na Państwa pomysły/potrzeby. Na życzenie stworzy nowe układy taneczne, dopasowane do stylu organizowanej imprezy, oraz przygotuje lub wypożyczy stroje.

W ofercie:

Choreografia Hip-Hop

Utrzymana w New Style. Jest połączeniem siły adekwatnej do mocnych hip-hopowych bitów, a także delikatności zauważalnej w kobiecych ruchach. Energetyczna muzyka, taniec, elementy akrobatyki – to wszystko gwarantuje show, który z pewnością stanie się barwną, niezapomnianą atrakcją podczas Państwa imprezy.

Choreografia Musical Dance

Przeniesie publiczność w lata 50. XX wieku, kiedy to rozgrywała się akcja „Moulin Rouge”. Nastrój, ruchy, czy emocje towarzyszące tancerkom w broadwayowskim układzie zainteresują nawet najbardziej wymagających widzów.

Choreografia Dancehall

Wprowadzi widzów w wakacyjny, wesoły klimat, przeniesie ich na słoneczną Jamajkę. Szybkie, żywe, gorące ruchy na pewno spodobają się publiczności.

Choreografia Jazz

Tancerki wykorzystują krzesła jako dodatkowe urozmaicenie układu. Artystki prezentują swoją gibkość oraz płynność ruchów, które doskonale harmonizują z muzyką. Połączone zostały kroki taneczne jazzu i modern jazzu.

Choreografia Policyjna

Na żadnej imprezie nie powinno zabraknąć ochrony, dlatego tancerki wcielą się na Państwa życzenie w rolę policjantek, prezentując siłę swego tańca.

Choreografia Pin-up Girls

Piękne, uśmiechnięte tancerki w kolorowych kreacjach stylizowanych na lata 40. i 50. XX wieku, tańczące do przebojów minionych lat. Poczują się Państwo jak w czasach Marilyn Monroe.

Chcesz zorganizować występ Grupy tanecznej MAG ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE