Golden Life

Polski zespół-legenda założony w Gdańsku, działający z powodzeniem od ponad 20 lat w Polsce, jak również poza jej granicami. Grupa porusza się w różnych stylach: od rocka, popu, rapu, aż do country. Najbardziej znane utwory formacji to: „Oprócz błękitnego nieba” (cover piosenki Marka Jackowskiego), „Wszystko to, co mam”, „24.11.94” (singel poświęcony ofiarom pożaru w hali Stoczni Gdańskiej 24 listopada 1994 r.), „Dobra dobra dobra”, „Helikopter”, „Napinacz 2000”. Dwa single: „Wszystko to, co mam” i „24.11.94” dotarły do pierwszego miejsca Listy Przebojów Trójki. Golden Life jest zaliczany do kręgu Gdańskiej Sceny Alternatywnej. Na początku 2017 r. wyruszył w trasę koncertową z całkiem nowym materiałem. W styczniu tego samego roku miała miejsce premiera nowego krążka zespołu pt. „Siedem”. Koncerty grupy gromadzą wielopokoleniową publiczność bawiącą się doskonale przy ponadczasowych hitach.

Jedną z najnowszych propozycji formacji jest show pt. „Golden Life w Republice”. Grupa prezentuje największe przeboje legendarnej polskiej Republiki we własnych aranżacjach.

W ofercie znajduje się również akustyczny występ świąteczny – „Oprócz błękitnego nieba na Święta”. W repertuarze: kolędy oraz piosenki świąteczne.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Golden Life ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE