Girls On Fire

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę koncertową grupy Girls On Fire – finalistek 3. edycji „X Factor”. W trakcie trwania programu artystkom udało się zdobyć sympatię i głosy tysięcy widzów, dzięki którym ostatecznie zajęły 1. miejsce wśród zespołów oraz 5. miejsce w klasyfikacji ogólnej! Zanim jednak trafiły do telewizji, przez lata czynnie pracowały na zawodowych scenach zarówno w sferze wokalnej, jak i aktorskiej. Poznały się w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, gdzie występowały w wielu spektaklach.

Zespół uwieńcza swoimi występami imprezy plenerowe, kameralne, klubowe, a także zamknięte eventy firmowe. Ponadto jest zapraszany przez innych artystów do współpracy przy projektach muzycznych lub teatralnych. Szerokie spektrum umiejętności umożliwia zaproponowanie różnorodnych propozycji.

OFERTA KONCERTOWA STANDARD

60 minut niezapomnianego show i gwarancja przeżycia fantastycznej zabawy, podczas której ze sceny wybrzmią dynamiczne, szybkie rytmy. Wokalistki zaskoczą nie tylko ciekawym brzmieniem, ale również niebanalnymi stylizacjami i charyzmą. Wykonają znane hity w zupełnie nowych aranżacjach. Spotkanie z nimi to duża dawka pozytywnej energii! Repertuar doskonale sprawdzi się zarówno w plenerze, jak też na zamkniętych eventach. Kobiece brzmienie uderzy z potrójną sceniczną siłą!

OFERTA KONCERTOWA GLAMOUR

Zbiór znanych standardów muzyki jazzowej, takich jak „Georgia On My Mind”, „Fever”, a także utwory z repertuaru współczesnych wykonawców (m.in. Michaela Jacksona, Adele, Beyoncé). Koncert zadowoli wymagających odbiorców. Jest wykonywany „na żywo” przez zawodowych instrumentalistów, a wokalistki dopełniają go dynamiką, temperamentem, energią, wrażliwością oraz oryginalnością sceniczną.

OFERTA KONCERTOWA AKUSTYCZNIE

Znane i lubiane utwory w nowych, ciekawych, akustycznych aranżacjach na dwie gitary. W swoim różnorodnym repertuarze zespół posiada liryczne, pełne kobiecych emocji piosenki, ale nie brakuje również ostrzejszych dźwięków. Gitarowe brzmienie w obecności przebojowych dziewczyn na scenie to doskonała propozycja na imprezę.

ŚWIĄTECZNA OFERTA KONCERTOWA

Nastrojowe czterdzieści pięć minut z największymi hitami związanymi ze Świętami Bożego Narodzenia, takimi jak np.: „All I want for Christmas”, „Jingle Bells”, „So this is Christmas”, „Santa Claus is coming to town” i wiele, wiele innych… Proponujemy zarówno występ akustyczny (dwie gitary lub pianino), jak również  z pełnym, czteroosobowym składem.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Girls On Fire ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE