„Gdybym miał gitarę”

Show biesiadny dla dorosłych i dzieci. W programie: występy publiczności na scenie z pomponami, wodzirej, układy z gitarami (np. na wzór zespołu rockowego), w przebraniach hiszpańskich, z parasolkami lub saksofonami, a do tego pląsy, nauka tańca (publiczność tańczy prosty układ prowadzony przez wodzireja), zagadki, konkursy, występy pań w zapaskach i panów na koniach (jako furmani). Polecamy tę wesołą, kolorową, dynamiczną zabawę z aktywnym udziałem publiczności (świetna propozycja np. na dożynki)!

Urszula Pakuła – absolwentka łódzkiej Akademii Muzycznej, autorka piosenek, tekstów i scenariuszy do programów edukacyjno-muzycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Imprezy prowadzi zawodowo ponad 30 lat, współpracuje z młodą, profesjonalną grupą wykonawców, ma ogromne doświadczenie w pracy z publicznością. Bawienie ludzi poprzez wspólną zabawę na scenie to jej pasja.

Ukazało się już wiele kaset i CD z piosenkami artystki. Na stałe współpracuje ona z kilkudziesięcioma przedszkolami, szkołami, czy agencjami muzycznymi w całej Polsce. Prowadzi również eventy w centrach handlowych, jak również dla firm, a do tego festyny promujące zdrowie, imprezy organizowane przez Policję, Straż, Wojsko (z cyklu „Bezpieczne Miasto”), bale karnawałowe, spotkania choinkowe, koncerty okazjonalne (historyczne i niepodległościowe). Latem na plaży w łódzkiej Manufakturze ma autorskie spotkania z publicznością (8 dużych pikników w ciągu dwóch lat).

Zobacz także: Ula Pakuła – Programy dla dzieci.

Chcesz zorganizować biesiadę z Ulą Pakułą „Gdybym miał gitarę” ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE