Gala Tenorów

Pragniemy zaprezentować Państwu koncert galowy w wykonaniu dwóch wysokiej klasy tenorów operowych, obejmujący znane melodie filmowe czy musicalowe, a także pieśni neapolitańskie, arie operetkowe oraz operowe. W ofercie znajduje się też program sakralny. Występ odbywa się z towarzyszeniem fortepianu.

Wykonawcy:

– Konrad Dębski – tenor należący do polskiej czołówki. Absolwent wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Poznaniu. Wychowanek „Poznańskich Słowików”. Po ukończeniu studiów wokalnych występował przez 10 lat w Teatrze Operowym w niemieckim Oldenburgu. Gościł na licznych europejskich scenach operowych. Był również śpiewakiem wielu renomowanych formacji (np. Capella Bydgostiensis, zespół kameralny radia berlińskiego).

– Dariusz Pietrzykowski – tenor należący do polskiej czołówki. Regularnie pojawia się na znaczących polskich oraz europejskich scenach operowych. Jego specjalizacja to liryczne partie Verdiego, Donizettiego lub Pucciniego.

– prof. Mariola Bryła (fortepian) – absolwentka poznańskiej Akademii Muzycznej, prowadząca klasę klawesynu na tejże uczelni. Poza działalnością pedagogiczną skupia się także na koncertach. Można ją było usłyszeć niemal we wszystkich krajach europejskich, jak również w Meksyku albo USA.

Zobacz także: Trio Fantastico.

Chcesz zorganizować Galę Tenorów ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE