Gabriel Fleszar

Gabriel Fleszar zadebiutował w 1999 roku piosenką „Kroplą deszczu”. Piosenka ta stałą się ogromnym przebojem – do dzisiaj jest jedną z najchętniej granych w polskich stacjach radiowych, zaś sam artysta stał się objawieniem wśród polskich wokalistów. Fleszara uznano za najlepszy debiut 1999 roku. Został nominowany do „Fryderyka”, odebrał dwa „Play Boxy”, „Złoty mikrofon POPCORNU” i tytuł „Najlepszego Polskiego Wokalisty”. Ma na swoim koncie trzy albumy „Niespokojny”, „Niespokojny 2” oraz najnowszy „Pełnia”. Na każdej płycie można znaleźć przeboje wylansowane w polskich mediach: „Kroplą deszczu”, „Bilet do nieba”, „Niespokojny”, „Gdzie jesteś dziś”, „Kto panem, kto sługą”. Przebój „Droga donikąd” promował film „Sezon na leszcza”, w którym Gabriel Fleszar zagrał główną rolę obok Bogusława Lindy oraz Anny Przybylskiej. Artysta występuje na wielu koncertach w kraju i za granicą. Śpiewa i gra na żywo (100% live) z towarzystwem znakomitych muzyków.

Od 2010 roku Gabriel to także wokalista rockowego zespołu Candida, z którym wydał płytę „Frutti di mare” (grudzień 2012), autor muzyki do spektaklu „Pracapospolita, czyli tacy sami” wystawianego przez jeden z najlepszych w Polsce teatrów – legnicki Teatr im. Heleny Modrzejewskiej. Występuje również w elektronicznym duecie QLHEAD/FLESZAR oraz w rozimprowizowanym, akustycznym A3 Format.

Gabriel Fleszar z zespołem – pod takim szyldem wokalista koncertuje od roku 2000, wszędzie spotykając się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Koncert to 75 minut (plus bisy) rockowego, energetycznego show złożonego z najbardziej znanych piosenek wokalisty, ale przeplatanych również nowymi utworami. Pięciu świetnych muzyków (Gabriel Fleszar grający na gitarze elektrycznej lub akustycznej + dwóch gitarzystów + sekcja rytmiczna) spotyka się na scenie, aby sprawiać radość sobie i publiczności, a pomagają w tym też rockowe klasyki, po które zespół często sięga (Rolling Stones, Pink Floyd i inne).

Artysta gromadzi na swoich koncertach tysiące fanów, a sam koncert jest profesjonalnym energicznym widowiskiem na najwyższym poziomie.

Chcesz zorganizować koncert Gabriela Fleszara ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE