Gabriel Fleszar

Gabriel Fleszar zadebiutował w 1999 roku piosenką „Kroplą deszczu”. Piosenka ta stałą się ogromnym przebojem – do dzisiaj jest jedną z najchętniej granych w polskich stacjach radiowych, zaś sam artysta stał się objawieniem wśród polskich wokalistów. Fleszara uznano za najlepszy debiut 1999 roku. Został nominowany do „Fryderyka”, odebrał dwa „Play Boxy”, „Złoty mikrofon POPCORNU” i tytuł „Najlepszego Polskiego Wokalisty”. Ma na swoim koncie trzy albumy: „Niespokojny”, „Niespokojny 2” oraz „Pełnia”. Na każdej płycie można znaleźć przeboje wylansowane w polskich mediach: „Kroplą deszczu”, „Bilet do nieba”, „Niespokojny”, „Gdzie jesteś dziś”, „Kto panem, kto sługą”. Przebój „Droga donikąd” promował film „Sezon na leszcza”, w którym Gabriel Fleszar zagrał główną rolę obok Bogusława Lindy czy śp. Anny Przybylskiej. Artysta występuje w kraju, a także za granicą, na żywo w towarzystwie znakomitych muzyków.

Od 2010 roku Gabriel jest też wokalistą rockowego składu Candida, z którym wydał płytę „Frutti di mare”, autorem muzyki do spektaklu „Pracapospolita, czyli tacy sami” wystawianego przez jeden z najlepszych w Polsce legnicki Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, jak również członkiem elektronicznego duetu QLHEAD/FLESZAR i rozimprowizowanego, akustycznego A3 Format.

Gabriel Fleszar z zespołem – pod takim szyldem wokalista staje na scenie od roku 2000, wszędzie spotykając się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Koncert to 75 minut (plus bisy) rockowego, energetycznego widowiska złożonego z najbardziej znanych piosenek, przeplatanych nowymi produkcjami. Pięciu świetnych artystów (Gabriel na gitarze elektrycznej lub akustycznej + dwóch gitarzystów + sekcja rytmiczna) spotyka się na scenie, aby sprawiać radość wszystkim. Pomagają w tym też rockowe klasyki, po które ekipa często sięga (hity Rolling Stones, Pink Floyd itp.).

Fleszar gromadzi tysiące fanów, a sam występ jest profesjonalnym, energicznym show na najwyższym poziomie.

Chcesz zorganizować koncert Gabriela Fleszara ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE