Fusion Strings

Zespół Fusion Strings powstał w 2009 roku z inicjatywy absolwentów Akademii Muzycznej w Krakowie. Jeden z nielicznych kwartetów smyczkowych w Polsce działający w sferze muzyki jazzowej i rozrywkowej. Na stałe współpracuje z zespołem Śrubki Michała Jurkiewicza koncertując z Kubą Badachem, Gosią Markowską oraz Zbigniewem Wodeckim.

Posiada na swoim koncie wiele występów oraz nagrań płytowych z takimi artystami jak Grzegorz Turnau, Jacek Królik, Ryszard Sygitowicz, Anna Serafińska, Andrzej Sikorowski czy Zygmunt Konieczny. W roku 2010 zespół rozpoczął współpracę z Gigantami Gitary w prestiżowym projekcie Rock Loves Chopin obejmującym koncerty na całym świecie.
Koncerty, nagrania studyjne, wydarzenia muzyczne czy występy okazjonalne z udziałem Fusion Strings cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem oraz wysoką klasą wykonawczą. W ofercie zespołu znajdą Państwo bogaty i nietuzinkowy repertuar, a także gwarancję wspaniałych doznań artystycznych. Jako jeden z nielicznych kwartetów smyczkowych koncentruje się głównie na repertuarze jazzowym, rozrywkowym oraz filmowym.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Fusion Strings ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com