Funbox Media

Szukacie Państwo fotobudki na swoją imprezę? Proponujemy doświadczenie i kreatywność Funbox Media! Ekipa sprawi, że Państwa event będzie super wydarzeniem, a wspomnienia pozostaną na długo w pamięci gości.

Fotobudka to innowacyjne, ale proste w obsłudze urządzenie. Dzięki ekranowi dotykowemu każdy może nią sam sterować. „Sercem” jest lustrzanka cyfrowa, a za natychmiastowy wydruk zdjęć odpowiada termosublimacyjna drukarka fotograficzna. Zdjęcia z fotobudki mogą stanowić skuteczny nośnik reklamowy. Na każdej fotografii da się umieścić logo Państwa firmy, czy wybrane hasła reklamowe, dzięki czemu odbitki zawsze będą przypominać o świetnej zabawie.

Dodatkowo proponujemy Magic Mirror – najnowocześniejsze urządzenie prosto z USA. Tafla lustra to duży interaktywny ekran dotykowy z intuicyjną obsługą. Po wykonaniu zdjęć można je podpisywać, pisząc palcem po ekranie, a już po kilkunastu sekundach gotowe są wydruki. Goście mogą na przykład poprosić spotkanego celebrytę o wspólną fotkę i autograf na niej, a także personalizować zdjęcia solo. Na odbitkach można również umieścić logo Państwa firmy. Zaskoczenie wśród gości oraz utrwalenie Państwa marki, kojarzące się z pozytywnym wydarzeniem, to świetny pomysł na nowoczesną, kreatywną reklamę!

Chcesz zaangażować Funbox Media ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE