Freestyle Football

Marek Born – żongler, freestyler, uczestnik czesko-słowackej edycji programu Mam Talent. Freestyle Football wywodzi się z piłki nożnej i powstał na skutek udoskonalania i wymyślania nowych sztuczek piłkarskich. Pokazy Marka Borna to dynamiczne widowisko które na długo zapada w pamięci publiczności.

Marek, w porównaniu do innych polskich freestylerów nie używa tylko jednej piłki do nogi, stopniowo buduje energię żonglując trzema, czterema a w kulminacyjnym momencie swojego pokazu pięcioma piłkami! Marek jest jedynym polskim freestylerem występującym z taką ilością rekwizytów naraz. Debiutancki film Marka w serwisie YouTube osiągnął już ponad 500.000 wyświetleń. Reprezentował
region Warmii i Mazur na największych międzynarodowych targach turystycznych ITB Berlin 2011 występując na głównej scenie targów, pojawił się w zwiastunie EURO 2012 nakręcony na potrzeby stacji ZDF oraz przygotował specjalny program artystyczny z użyciem piłek do gry w siatkę, który wykonał podczas Mistrzostw Świata Mazury Orlen Grand Slam w ramach FIVB Swatch World Tour 2011 odbywającego się w Starych Jabłonkach.

[print_gllr id=19751]

Chcesz zorganizować pokaz Freestyle Football ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com