Freddie Mercury Solo Show

Jaroslav Bresky jest najchętniej poszukiwanym artystą European Tribute, śpiewającym największe przeboje Freddiego Mercury’ego. Zarówno jego barwa głosu, jak i spojrzenie, gesty, ruch bardzo przypominają samego króla rocka. Setki występów w całej Europie pokazały, że koncerty Jaroslava gwarantują niezapomniany show. Obecność w branży muzycznej zaowocowała spotkaniem z ostatnim osobistym asystentem Freddiego – Peterem Freestone, który wspiera i nadzoruje wykonanie sceniczne artysty.

W 2010 roku kierownictwo firmy muzycznej w Szwajcarii, zwanej Montreux Music, zaprosiło Jaroslava do śpiewania na oficjalnej imprezie Freddiego po 7 latach europejskich występów. Podobnie stało się w roku 2016, gdy Jaroslav zaśpiewał na 70. oficjalnej imprezie urodzinowej Freddiego. Wydarzenie to zostało udostępnione na stronie serwisu Brian May.

W 2015 roku spotkał się z pozostałymi członkami zespołu Queen – Brianem Mayem i Rogerem Taylorem.

Na przełomie roku 2016 odbył tournée z projektem THE CHECH STARS SINGS QUEEN obok najlepszych śpiewaków Czech grających w dużych halach sportowych. Jego występy odbywały się w Czechach, Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Słowacji, Danii i wielu innych krajach europejskich.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Freddie Mercury Solo Show ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy

  • UNIVERSE