Flycube

Flycube to blisko 10-letnie doświadczenie sceniczne. Niezliczone eventy organizowane ze stuprocentową satysfakcją dla klienta. To widowiska i oprawy artystyczne na najwyższym poziomie. Skupia artystów ciekawych nowych wyzwań, sprawdzających się w każdych warunkach. Od oprawy artystycznej eventów firmowych takich jak  Rolls – Royce, PZU, Mercedes poprzez pokazy mody i wybory miss Italia, showy stadionowe m.in. WTA, UEFA Champions League, po pełnometrażowe spektakle Apeiron, Herkules, Aquaria, Osasis. Flycube zajmuje się kompleksową produkcją i oprawą eventów.

Flycube to pierwsza grupa w Polsce dysponująca własnym teatrem akrobatycznym.”Cube” to miejsce, gdzie odbywają się rożnego rodzaju eventy, widowiska, a także jedne z nielicznych w kraju dinner shows. Obiekt przystosowany jest również pod wynajem. Flycube to również fundacja, która wspiera rozwój młodych ludzi oraz szkoli ich w dziedzinach akrobatyki, ruchu scenicznego i gry aktorskiej.

Oferta:

Widowiska

Zapraszamy do zapoznania się z produkcjami. Każde z poniższych stanowi również ofertę, która może uświetnić najbardziej wyrafinowane wydarzenie, czy to event firmowy czy też jako widowisko biletowane. Istnieje również możliwość zamawiania części widowiska w schemacie 20, 30, 40, 60 lub 80 minut.

Apeiron

To cztery żywioły i emocje opowiedziane poprzez ruch taneczny i akrobatyczny. Wyszukane pokazy akrobatyczne nadają temu przedstawieniu spektakularnej widowiskowości i charakteru.

APEIRON to widowisko dla każdego, kto chce spędzić czas podziwiając artystów, którzy raz są podwieszeni pod sufitem i wykonują akrobacje zapierające dech w piersi, aby następnym razem, na poziomie sceny występować w pięknych akrobatyczno – tanecznych scenach. Apeiron to hołd żywiołom, które otaczając nas raz dają życie, aby je znowu odebrać i dać na nowo…

Reżyserem widowiska jest Robert Wrzosek.

Aquaria

A TALE FROM THE DEEP

Opowiedzą wam historię o Aquarii – bogini głębin. Będziecie świadkiem niesamowitych akrobacji powietrznych, żonglerki ogniem, balansu ciałem, gracją i siłą oraz przepięknym wodnym baletem. Wszystko po to, aby udowodnić Wam, że podwodny świat Aquarii to magiczna i nieodgadniona głębia emocji. To jest wspaniałe widowisko, które zapadnie wam w pamięć na długo…

Oasis

Woda, Powietrze, Wiatr i Ziemia… Magiczne, niebezpieczne, piękne. Jest wiele słów aby określić żywioły. Tym razem Oasis opisuje żywioły w przepięknej akrobatyczno – tanecznej wersji z wykorzystaniem muzyki na żywo! Fantastyczne widowisko z udziałem bębniarzy z Wiednia.

Herkules Show

Herkules był nie tylko najsłynniejszym z mitycznych bohaterów, ale również najbardziej umiłowanym. Więcej historii było napisanych o nim samym, jak o wszystkich innych bogach
czy bohaterach. Jego uwielbienie było uwieczniane wieloma świątyniami w ówczesnej Grecji i we Włoszech.

Następną edycją tej historii jest widowisko produkcji Flycube pt. HERKULES SHOW, w którym poprzez umiejętności ludzkiego ciała prezentują niezapomniane widowisko pełne akrobatyczno – tanecznych pokazów.

Skomponuj sam” show

Flycube daje Państwu niezwykłą możliwość wykreowania widowiska według własnego pomysłu. Wasza wizja – ich realizacja. Wasz teatr lub ich teatr.

Fly Cube to główny bohater wielkich medialnych wydarzeń, konferencji i spotkań na całym świecie, grupa akrobatów i tancerzy, która może przekształcić małe i duże wydarzenia w magiczną i niezapomnianą chwilę. Daj się porwać ich doskonałymi występami w powietrzu i zdumiewającymi akrobacjami na ziemi,  mieszankę siły fizycznej i elegancji.

Flycube to adaptacyjność i modułowość: grupa proponuje wiele rodzajów spektakli na eventy:

Widowiska powietrzne – pokazy wykonywane na różnych wysokościach od 6 do 50 metrów. Do tego rodzaju pokazów Flycube wykorzystuje różne elementy urządzeń scenicznych takie jak np. kratownica, dźwig, punkty podwieszeń w halach czy w hipermarketach oraz z wykorzystaniem techniki alpinistycznej.

Widowiska na scenie – to pokaz siły i gracji ludzkiego ciała w choreograficznym tańcu.

LED DANCE   show taneczny z wykorzystaniem świecących kostiumów! Ich kostiumy są w całości programowane, co pozwala stworzyć niesamowite widowisko, w którym tancerze pojawiają się i znikają!

Flycube produkuje własne kostiumy, choreografie czy tez elementy scenografii, które mogą być uszyte na miarę każdego eventu.

Chcesz zorganizować pokaz grupy Flycube ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com