Flycube

Grupa ma za sobą ponad 10-letnie doświadczenie sceniczne. Przygotowała niezliczone widowiska i oprawy artystyczne na najwyższym poziomie. Miała okazję występować w czasie prestiżowych imprez znanych marek. Skupia artystów ciekawych nowych wyzwań, sprawdzających się w każdych warunkach. Formacja dysponuje własnym teatrem akrobatycznym. „Cube” to miejsce, gdzie odbywają się rożnego rodzaju eventy, widowiska, a także jedne z nielicznych w kraju dinner shows. Obiekt przystosowany jest również pod wynajem. Flycube to również fundacja, która wspiera rozwój młodych ludzi oraz szkoli ich w dziedzinach akrobatyki, ruchu scenicznego, czy też gry aktorskiej.

Oferta:

„Apeiron”

Cztery żywioły, a także emocje opowiedziane poprzez ruch taneczny oraz akrobatyczny. Wyszukane pokazy nadają przedstawieniu spektakularnej widowiskowości. „Apeiron” to show dla każdego, kto chce spędzić czas na podziwianiu niesamowitych umiejętności. Artyści raz są podwieszeni pod sufitem, wykonują akrobacje zapierające dech w piersiach, a następnie „schodzą” do widzów i prezentują się w pięknych akrobatyczno-tanecznych scenach. Reżyserem widowiska jest Robert Wrzosek.

„Aquaria”

Widzowie będą świadkami niesamowitych akrobacji powietrznych, żonglerki ogniem, balansu ciałem, gracją oraz siłą, jak również przepięknym wodnym baletem. Wszystko po to, aby udowodnić, że podwodny świat „Aquarii” to niesamowita, nieodgadniona głębia emocji. Wspaniałe widowisko, które zapadnie w pamięć na długo…

„Oasis”

Woda, powietrze, wiatr i ziemia… Zaskakujące, niebezpieczne, piękne. Jest wiele słów, aby określić żywioły. „Oasis” opisuje je w przepięknej, akrobatyczno-tanecznej wersji, z wykorzystaniem muzyki na żywo! Fantastyczny show z udziałem bębniarzy z Wiednia.

„Herkules Show”

Herkules był nie tylko najsłynniejszym z mitycznych bohaterów, ale również najbardziej umiłowanym. W trakcie pokazu artyści zapewniają niezapomniane wrażenia, prezentując swoje niezwykłe umiejętności.

„Skomponuj sam” show

Flycube daje możliwość wykreowania widowiska według Państwa pomysłu. Grupa często była głównym bohaterem wielkich medialnych wydarzeń, konferencji, czy spotkań na całym świecie. Artyści mogą przekształcić małe, jak również duże wydarzenia, w niezapomniany show, jakim jest mieszanka siły i elegancji.

Widowiska powietrzne

Pokazy wykonywane na różnych wysokościach – od 6 do 50 metrów. Do tego rodzaju pokazów Flycube wykorzystuje różne elementy urządzeń scenicznych, takie jak np. kratownica, dźwig, punkty podwieszeń w halach lub hipermarketach. Wspomaga się też techniką alpinistyczną.

Widowiska na scenie

Prezentacja siły połączonej z wdziękiem ludzkiego ciała w tańcu.

„LED DANCE”

Show taneczny z wykorzystaniem świecących kostiumów. Ubrania są w całości programowane, co pozwala na stworzenie niezwykłych efektów – tancerze pojawiają się i znikają!

Flycube produkuje własne stroje, układa choreografię, tworzy elementy scenografii – wszystko na potrzeby danego eventu.

Chcesz zaangażować grupę Flycube ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE