Fair Play Quartet

Fair Play Quartet to zespół działający na pograniczu muzyki rozrywkowej i klasycznej, specjalizujący się w wykonywaniu brzmień popowych na instrumentach smyczkowych. W repertuarze posiada także wyjątkowe utwory muzyki klasycznej, np. fugi Bacha, 
czy preludia Chopina. Artyści koncertują na całym świecie, m.in. w Niemczech, Chinach, Słowenii, Katarze, na Litwie. Formacja występowała na osobiste zaproszenia znamienitych osób oraz instytucji, jak np. Pary Prezydenckiej Bronisława i Anny Komorowskich, Emira Kataru, a także polskich Ambasad i Instytutów na świecie.

Grupa ta jest ceniona jako wsparcie sesyjne, ze względu na ogromne doświadczenie w pracy studyjnej. Kwartet współpracował z polskimi, jak również zagranicznymi gwiazdami. Nagrywa też muzykę do filmów lub reklam. Ma na koncie współpracę z TVP (programy „Jaka to melodia?”, „Przebojowa noc”, „Złota sobota”), czy też warszawskimi teatrami – Studio Buffo, Rampa.

W grudniu 2013 r. formacja zaprezentowała autorską płytę „Kolędy | Carols” z unikalnymi aranżacjami polskich kolęd. Obecnie pracuje nad krążkiem z aranżacjami piosenek Michaela Jacksona.

Fair Play Quartet w kwietniu 2014 r. odbył dwutygodniowe tournée po Chinach, podczas której zagrał w ultranowoczesnych salach koncertowych. Trasa okazała się ogromnym sukcesem i odbiła szerokim echem w chińskich, jak również polskich mediach.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Fair Play Quartet ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE