Fabryka

Wbrew obecnym modom, członkowie Fabryki stawiają na dobre teksty i muzykę. W repertuarze mają poezję o tematyce historycznej, do której powstała „fabryczna” muzyka. Większość wykonywanych przez nich utworów została wydana na płytach „Rock fantastyczno-naukowy”, „Coś się stało”, „Sierpień”. Artyści prezentują się zarówno na imprezach masowych (festyny, dożynki), jak też w opcji ekonomicznej – na małych, kameralnych spotkaniach (np. w świetlicach). Skład grupy kształtuje się w zależności od warunków i budżetu. Istnieje możliwość występów solo, w trio lub w pełnej formacji. Podczas koncertów istnieje możliwość odtwarzania wizualizacji.

Z repertuarem historycznym proponujemy dwa koncerty:

– „Muzyczna lekcja historii” – poezje górników, a także twórczość Baczyńskiego, Gajcego, Grechuty i innych na rockowo – polecamy na rocznice historyczne,
– „Nie pytaj o Polskę” – koncert z coverami o tematyce patriotycznej, uzupełniony kilkoma utworami Fabryki.

Artyści przypominają też lubiane polskie przeboje o miłości. Na lżejsze imprezy proponują koncerty synth-pop lat 80.: „O miłości” (utwory Piotra Szczepanika, Stana Borysa, zespołu Kancelarya itp.) i „Wyspa kobiet” (romantyczny, o uczuciach oraz kobietach, do tekstów m.in. Krzysztofa Buszmana, Jacka Korczakowskiego, Piotra Kubiaka, Sylwestra Domańskiego).

Dla fanów rocka formacja przygotowała występ „Fabryka – rock fantastyczno-naukowy” – zestaw utworów z trzech wydawnictw Fabryki + kilka nowych piosenek.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Fabryka ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE