Extazy

Zespół powstał na przełomie 2009 i 2010 r., lecz jego korzenie sięgają daleko wstecz. Lider, Kamil Chudziński, niegdyś był członkiem składu STARS, z którym występował przez dobrych kilka lat w całej Polsce. Z formacją rozstał się w roku 2007, a następnie razem z Damianem Staniszewskim założył MATRIX. Wówczas powstała piosenka pt. „Tak jak pierwszy raz”, która osiągnęła ogromny sukces. Ekipa zakończyła swoją działalność pod koniec roku 2008. Kamil prędko założył nową grupę – Extazy. Był to przełomowy moment – rozpoczęły się prace nad debiutancką płytą.

Debiutancki krążek pt. „Powiedz powiedz, co cię kręci” miał premierę w kwietniu 2011 r. Znalazło się na nim 11 autorskich piosenek oraz 3 remixy. Wielki sukces osiągnął utwór „Smakować będę cię”, podbijający serca klubowiczów mocnym brzmieniem, a także niecodziennym tekstem. Zaczęły się liczne występy, popularność wzrastała… Następny hit „Buzi to za mało” wprowadził zespół na salony, stając się przebojem znanym na cały kraj.

W roku 2013 powstał 2 album Extazy pt. „Z tą jedyną”. Singiel „Dziewczyno idealna” zdobył uznanie, osiągając kilka milionów wyświetleń na portalu YouTube. Następnie powstały piosenki „Kocham twoje oczy”, „Tylko moja dziewczyna”. Singiel, jaki je zawierał, rozszedł się w świetnym tempie, a kompozycje zaprezentowane na największym festiwalu sylwestrowym telewizji Polo TV sprawiły, iż formacja stanęła w czołówce swego nurtu.

Skład przechodził kilka razy metamorfozę. Od kilku lat, obok Kamila, na scenie zobaczyć można 2 przepiękne dziewczyny. Trio świetnie się ze sobą komponuje, co sprawia, że z miesiąca na miesiąc grupa coraz więcej koncertuje nie tylko w Polsce, ale również dla Polonii w Norwegii, Irlandii, Holandii, Niemczech lub USA.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Extazy ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE