Ewa i Jerzy Włodarek

W 1980 r. Ewa i Jerzy Włodarek stworzyli grupę muzyczną „Kantry”, z którą koncertowali do 1984 roku. Nagrali w Polskich Nagraniach płytę i kasetę pod tytułem „Kantry”. Piosenki z tej płyty wiele razy gościły na radiowych i telewizyjnych listach przebojów. Już na początku lat osiemdziesiątych zaczęli tworzyć piosenki dla dzieci. Ewa i Jerzy są pomysłodawcami oraz inicjatorami pierwszych dwóch koncertów w Polsce z okazji 40-lecia UNICEF, które odbyły się w warszawskiej Sali Kongresowej.
W 1984 r. i 1985 r. podczas świąteczno-noworocznych rejsów na wyspy Kanaryjskie, już jako duet, koncertowali dla dorosłych i dzieci na polskim transatlantyku Stefanie Batorym. Brali udział w różnych festiwalach piosenki, imprezach artystycznych oraz trasach koncertowych, np: Olimpijska Trasa Koncertowa Lata z Radiem w 2004 r. i Urodzinowe Lato z Radiem w 2006 r.
Ewa i Jerzy Włodarek śpiewają piosenki do tekstów Agnieszki Osieckiej, Leona Sęka, Andrzeja Jastrzębca – Kozłowskiego, Jacka Korczakowskiego, Kingi Włodarek i wielu innych twórców. Sami również są autorami tekstów i muzyki do swoich piosenek. Ich koncerty to estradowy show w stylu pop, country i rock’n’roll, w którym bezpośrednio uczestniczy publiczność. Ewa i Jerzy Włodarek to także autorzy programów telewizyjnych.

Chcesz zorganizować koncert duetu Ewa i Jerzy Włodarek ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE