Ewa Błachnio

Istny kombajn działalności przeróżnych! Aktorka kabaretowa i dramatyczna – tak, koniecznie w tej kolejności. Czasem śpiewa, trochę tańczy, ale przyznaje, że lubi prowadzić. Grywa solo i z genialnym zespołem „Muzikanty”. Ponadto z dużą radością współtworzy kabaret „Para Numer Dwa”, projekt „Stand’up Night” i coroczny „Stand-upowy Dzień Kobiet”. Co powstanie, jeśli połączyć stand-up, piosenkę kabaretową i energetyczną osobowość sceniczną z trio grających na wszystkim, co im wpadnie w ręce, muzyków? Ich Trzech, no i jeszcze Ona!

Ewa Błachnio & Muzikanty to prawdopodobnie jedyne tego typu zdarzenie na polskiej estradzie. Wraz z zakończeniem działalności Kabaretu Limo, Ewa postanawia połączyć swoje doświadczenia w ponadgodzinnym programie na pograniczu trzech światów. Zabawne monologi z powodzeniem przeplata szalenie różnorodną warstwą muzyczną i właściwym sobie byciem „tu i teraz” z publicznością.

Muzikanty to autorski projekt teatralno-muzyczny, łączący w spektaklach muzykę na żywo, nowe technologie (live looping, projekcje, elementy mappingu scenicznego) i improwizowane uczestnictwo widzów.

Chcesz zorganizować występ Ewy Błachnio ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE