En la Sombra Trio

En la Sombra Trio to grupa pochodząca z Poznania, prezentująca największe przeboje muzyki Ameryki Łacińskiej, tworzona przez: Hectora Enrique Bravo Churę (śpiew, gitara), Wojciecha Kubiaka (gitara) i Krzysztofa Banacha (instrumenty perkusyjne). W repertuarze nie brakuje największych przebojów kojarzonych przez polską publiczność, jak: „Canción Del Mariachi”, „La Bamba”, „Porque te vas”, „Tequila”, „El Porompompero”, „Guantanamera” czy „La Cucaracha”.
Program zespołu doskonale sprawdza się zarówno w konwencji kameralnego koncertu klubowego, jak i jako występ galowy. Częstym gościem muzykującym z grupą jest Helton Santos (gitara basowa, śpiew). Możliwa jest rozbudowa składu od standardowego trio do kwartetu, a nawet kwintetu, wzbogacająca show o kolejne gitary i wokale. Ta elastyczność sprawia, że formacja z powodzeniem wypełni program każdej imprezy.
En la Sombra Trio do zabawy przy latynoskich rytmach włącza publiczność, a narracja występu w wykonaniu Hectora Bravo Chury to gwarancja wielu ciekawostek na temat wykonywanych utworów i kultury Ameryki Łacińskiej.

Chcesz zorganizować koncert zespołu En la Sombra Trio ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE